
Gletanje i ličenje stropa
Seketin
Trebam ponudu za soboslikarske radove, potrebno mi je krečenje kuhinje, bijela boja, hitno. Trebam radove adaptacije: 1. Dizanje starog parketa, postavljanje novog sa svim radovima i lakiranjem te lajsne u odgovarajucoj nijansi (soba ca. 18 kvadrata, lajsni ca 20 m od visine 7 cm). 2. Sanacija zidova, kompletan kat iza poplave ca visine 40 cm, od poda. 3. Izlivanje estriha u konobi ca 6 kvadrata 4. Postavljanje novog pvc poda i lajsni, nakon dizanja starog. Kuća starija, drvena treba kompletnu adaptaciju. Izvana je novo adaptirana I sad želim isto sa interijerom:
Stariji drveni pod treba biti zamijenjen i betonski napravljen – deka postavljena. Površina je cca 50 kvadrata. Ispod pola kuće je podrum. Knauf treba biti postavljen na 50 kvadrata plafona i 70 kvadrata zidova. Otprilike 50 kvadrata keramičkih pločica treba postaviti u samoj kući.
Mala kupaona od 2 kvadrata treba novu keramiku i sanitarije, ukjučujući tuš kabinu. Naravno i rušenje potojeće.
Otprilike 20 utičnica treba postavitiu I razvući novu struju po cijeloj kući, led rasveta se treba postaviti u spavaćoj i dnevnoj sobi. Izvod za kuhinjsku napu izveden.
U podrumu planiram peć na drva za centralnoi grijanje koje će biti u podnoj varijanti. Treba izvući dimnjak. Također žbukanje i farbanje zidova u podrumu koji je površine cca 20 kvadrata I visok oko 220 cm. Trenutno ima betonske zidove. Vodootporni knauf postaviti na plafon u podrumu i montirati ugradbenu led rasvetu.
Na jednom dijelu podruma treba postaviti hidroizolaciju.
Izrada dvojih sobnih vrata po mjer – standardna veličina.
Farbanje cijelog postavljenog knaufa. Nova vodena instalacija treba biti postavljena – postojeća je u redu ali je treba produžiti nekoliko metara. Isto s odvodom iz sudopera. Trebaju mi i dodatni poslovi u dvorištu - betoniranje platoa 50 kvadrata kao postolje za montažne nadstresnice za aute.
U obzir dolaze samo detaljne punude za kompletno obavljen posao jer se želim dogovoriti samo sa jednim izvođacem. Moilim konkretan odgovor. Vrijeme mi je bitno, ja ću kupiti materijal - molim cijenu radova.
Uvjeti su čist i pedantno obavljen posao te garancija na izvedene radove. Trebam soboslikarske radove, gletanje i maljanje zgrade. Trebam majstora i ponudu za građevinske radove gletanja. Soboslikarske usluge. Potrebno gletanje spojeva i pituravanje gipskartonskih ploča (cca 150 m2), te postavljanje mrežice, gletanje i pituravanje klasičnih zidova (cca 50 m2). Potreban je majstor za farbanje zidova i gelendera u manjoj zgradi.