
Gletanje i ličenje
Donji Borki
Potrebni zidarski radovi nakon postavljanja 3 alu prozora. Treba mi ponuda za gletanje i bojanje zidova u dva apartmana ukupne površine oko 120 m2. Trebam ponudu za krečenje zidova i stropova bijelom bojom. Sve je spremno za krečenje. Molila bih ponudu s vašim materijalom i bez. Trebam majstora za obradu zidova oko novopostavljenih vrata (klizna stijenka), molim ponudu. Garaža, ukupne dimezije cca. 6 x 7 m, visine 3 m sa dva ulaza sa metalnim vratima 2 m x 2,5 m, potrebna kompletna adaptacija:
- izrada termo fasade sa izolacijom 5 cm stiropor
- izrada konstrukcije krova te postava limenog pokrova sa opšivom i odvodnim olukom (postojeće stanje bitumenska ljepenka)
- brušenje metalnih vrata, manji popravak varenjem donje ploće te farbanje 2x temeljna i 2x lak za željezo
- gletanje unutrašnjih zidova i plafona te farbanje unutrašnjom bojom
Dovoljno prostora za rad i dostavu materijala, spremanje materijala u garažu tijekom radova. Trebam soboslikara za krečenje zidova i stropa stanu od 94 m². Trebam ponudu za postavljanje obloga na plafone i ličenje zidova u stanu.