
Gletanje i ličenje
Primorsko goranska i Istarska županija
Planirani radovi odnose se na ugrdnju 2 vrata, postavljanje vodoinstalacija, elektroinstalacija, pripremu i postavljanje podnih obloga / parket, knauferski, soboslikarski radovi i postavljanje keramike.
Potrebni radovi odnose se na završno uređenje poslovnog prostora od 29, 50 m2, što uključuje sljedeće; niveliranje poda (priprema za postavljanje parketa) postavljanje parketa za prostor veličine 26 m2, uređenje WC-a i predprostora - postavljanje keramike, wc školjke i vodokotlića (cca 4 m2) ljepljenje knauf ploča na zidove, postavljanje elektroinstalacija, razvodna ploča, postavljanje 2 vrata. Ukoliko ste zainteresirani za posao na zahtjev mogu poslati i nacrt lokala. Trebam ponudu za skidanje štoka od vrata, završni rad na mjestu gdje je bio štok i montaža kliznih vrata. Skidanje starog prozora, završni rad i ugradnja novog prozora. U ponudu može dobava prozora i vrata ili opcija da nabavimo sami. Trebam okrečiti stan od 43 m2 (kuhinja većinom pločice, kupaona sva u pločicama) i zagletati špalete oko PVC ugrađenih vrata. Pristup i parking autom do stana.
Detalji: stan je u prizemlju kuće, suh. iz neznanog razloga su se pojavile gljivice po cijelom stanu, puno. potrebno je:
1.sastrugati gljivice,
2. premazati antifungalnom tekućinom i
3. ofarbati antifungalnom farbom. Boja: bijela.
Ima za pomaknuti jedan lagani mali most regal i dva ormara, ostalo nije vrijedno spomena. Sve zaštititi i uredno posao napraviti. Trebam obradu špaleta zbog ugradnje PVC stolarije. Radi se o unutarnjoj obradi. Radi se o ukupno 9 otvora, prozori i vrata. Najbolje je doći i pogledati. Ugradili smo PVC stolariju, 2 prozora s dvoja balkonska vrata i mali prozor u niši te nam za iste treba obrada oko njih. Po mogućnosti što prije. Dvije prostorije (hodnik i kuhinja) oko sveukupno 25 kvadrata. Potrebno je: skinut postojeće štokove, skinut keramiku sa zida, zagletat sve da bude ravno uključujući i neravnine u zidu nakon štemanja vodoinstalatera i električara, te sve okrečit. Zaštita površina, struganje stare farbe, impregnacija, gletanje, farbanje, površina plafon i dio jednog zida 20 m2, visina 4 m.