Gletanje i ličenje
Vrpolje
Zainteresiran sam za sljedeće usluge. Radi se o renoviranju kupatila (elektro i vodo instalacija), djela kuhine te postavljanju podnih pločica u cjelom stanu osim soba. Radovi bi se izvodili u periodu od negdje 20.01. - 15.03.
Uklanjanje pločica: zid banj 13.9 m2, zid kuhinja 2.55 m2, podne plastične pločice podolit 30 x 30 cm (na ljepilo), pod 25.45 m2.
Kupaonska oprema: kada, lavandin wc školjka.
Postavljanje pločica: podne 5.18 hodnik, 19,63 kuhinja, 1.48 sprema, 3.69 banj, ukupno 29.98 m2. Zid banj 18.04 m2. Zid kuhinja 2.7 m2.
Kupaonska oprema: kada, lavandin, wc školjka.
U nastavku u kupaonici i u kuhinji bi trebalo i zmjeniti vodo i elektro instalaciju, prema nacrtu u privitku. Molim ponudu prema gore navedenom. Trebam ponudu za adaptaciju stana 87,95 m2:
- brušenje i lakiranje postojećeg parketa cca 75,00 m2
- brušenje i lakiranje postojećih prozora 10 kom.
- pregradne stijene 2 kom. (š = 200 cm; v = 260 cm; d = 15 cm)
- keramika kupatilo 4,20 m2
- keramika wc 2,45 m2
- keramika kuhinja 6,85 m2
- keramika izba 1,40 m2
- soboslikarski, ličilački radovi
- farbanje radijatora (gus) 10 kom. Trebam ponudu za izradu špaleta, prozori su već ugrađeni. Trebam ponudu za izvođenje slijedeći radova: Potrebno je obnoviti otpalu žbuku nakon potresa na stubištu stambene zgrade. Žbuka je otpala na slijedećim mjestima:
1. S nadvoja ulaznih vrata stubišta s unutarnje strane (s ulične nije ništa oštećeno),
2. S obje strane nadvoja vrata stubišta na polukatu,
3. Ispod i iznad dvorišnih prozora na polukatovima stubišta (tu se žbuka još drži, popucala je i potrebno ju je prvo ukloniti). Zid u kojem su ti prozori je pregradni zid između nosivih zidova stubišta, Prilažem fotografije oštećenih mjesta, kao i nacrt zgrade. Trebam uluge krečenja kuće, kuhinje, dnevne sobe, hodnika, wc, kupatila. Treba postaviti laminat u dnevnom boravku. Trebam ponudu za gletanje i bojanje zidova, završno na cementnu žbuku 1600 m2. Trebam majstora za postavljanje tapete.