Adaptacije i radovi u interijeru

Gletanje knauf zidova i stropova

Botinovec


Trebam majstora za oblaganje stubišta knaufom, 147 m2. Trebam ponudu za gletanje spojeva knaufa, zida i stropa sve ukupno 170 m2. Trebam ponudu za izradu spuštenog stropa od knaufa u obiteljskoj kući cc 80 kvadrata. Adaptacija kuhinje i dnevne sobe u knauf sa izolacijom cca 106 m2 sa vašim materijalom i završnim bojanjem zidova. Trebam ponudu za bojanje zidova i popravak stropa restorana. Ukupna površina zidova koje bi trebalo obojiti je oko 2.000 m2 od toga: 1. 1800 m2 bojanje ukoliko je moguće koristili bi svoj materijal (boju).
2. trebali bismo popraviti strop restorana (ukloniti oštećene gips ploče), postaviti nove, zatim popraviti fuge (gletanje) i onda farbati, cca 10 m2 gips ploča za promjenu. Također ima još nekih 200 m2 za farbanje. Početak radova što je prije moguće. Trebam majstore za adaptaciju stana u potkrovlju. Postavljanje oko 80 m2 knaufa 35 m2 plafona, kosog 22 m2, te oko 20 m2 na okomiti zid. Mijenjam podnu oblogu ali bih trebao niveliranje poda na oko37 m2. Kupaonski radovi: Kupaonica je do 6 m2, skidanje zidnih pločica, oko 12 m2, skidanje podnih do 6 m2. Izmjena odvoda i dovoda na dužini cca 2 m i postava novih pločica. Ugradba 3 sobnih vrata sa dovratcima i obrada istih. Bilo bi i oko 15 do 20 m2 gletanja zidova.
Trebam srušiti jedan L zid ispod nosive drvene grede krovišta, a ispod nje bi možda ugradili čelični I profil u dogovoru sa izvođačem radova te obukli u knauf. Radovi bi počeli čim prije. Objekt je prizemni, potkrovlje. Trebam majstora za knauf 40 m2, za gletanje knaufa cca 80 m2. Postavljanje rasvjete 10 kom, klima 1 kom.