Adaptacije i radovi u interijeru

Gletanje knauf zidova i stropova

Saborsko


Potrebna nam je adaptacija, prenamjena poslovnog u stambeni prostor cca 55 m2. Potrebno je:
Glazura na cca 25 m2; Knauf pregrade; Postavljanje keramike i laminata; Gletanje, krečenje; Trebam postavljanje knaufa dva zida, visina zida 2,70 m dužina zida 5,80 m i 4,70 m, treba poravnati ostale zidove, gletanje i farbanje površine sobe od cca 30 m2. Molim ponudu za adaptaciju štete nastale uslijed potresa te okvirni troškovnik materijala. Zidove bi na mjestima trebalo žbukati, gletati i farbati. Na pregradnim knauf zidovima bi trebalo samo pregletati i prefarbati ispucale dijelove.
Također bi trebalo promijenit dio laminata koji se nadigao zbog vode (cca 4 m2). Trebalo bi postaviti nove ukrasne lajsne oko vrata koje su otpale (jedna vrata).
Površina stana je 55 m2. Okvirna površina dijela za žbukanje je 12 m2. Površina dijelova za gletanje cca 30 m2. U prilogu dostavljam slike. Trebam majstora za postavljanje knaufa. Trebam ponudu za postavu knaufa na tavanu i u dvije sobe, hitno. Tražim ponudu za postavljanje knaufa u potkrovlju sobe. Površina oko 20 kvadrata. Trebam okvirnu ponudu za izradu spuštenog stropa zbog smanjivanja buke iz stana iznad. Osjete se udarci dok hoda i ima li smisla razmišljati o spuštenom stropu koja bi umanjila udarnu buku? Visina stropa je 260 cm. Također trebam izradu zvučne izolacije zida koji djelim sa susjednim stanom.