Adaptacije i radovi u interijeru

Gletanje zidova i stropova

Prugovo


Trebam ponudu za lijepljenje tapeta na dva ravna zida. Jedan zid je oko 12 m2, a drugi zid je oko 8 m2. Trebam majstora za poravnavanje i izolaciju poda za postavljanje laminata u sobi ca. 10 m². Gletanje oštećenih zidova, kompletno krečenje stana 39 m², 2 puta. Spavaća soba prazna dok je ostali dio, kuhinja sa dnevnom sobom, malo kupatilo i hodnik sa namještajem. Trebam ponudu za farbanje zidova i škura na prozorima u rujnu. Trebam ponudu sa uvjetima za žbukanje:
Prizemlje: zidovi: 90 m2; podgled stropa: 2,5 m2; podgled stubišta: 6,5 m2
1. kat: zidovi: 670 m2; podgled stropa: 245 m2; podgled stubišta: 6,5 m2
2. kat: zidovi: 700 m2; podgled kosog stropa: 295 m2
Odgovara nam ponuda i sa Vašim i našim materijalom. Zidovi bi se žbukali sa VC 40 i 2 puta glet masa Teranil. Stropovi bi se žbukali sa VC 40 i 2 puta glet masa Teranil ili eventualno ukoliko nadzorni inženjer bude odobrio da se izvede brušenje stropova sa žirafom i 2 puta glet masa Teranil tako da ovdje molim cijenu za obje opcije. Stropove je potrebno premazati SN vezom kao npr. Simpra Multicontact SN 1:5 i slično. Ukoliku budete nudili sa materijalom, kutni profili uključeni u cijenu. Obrada unutarnjih špaleta u cijeni.
U prilogu dostavljam nacrte iz kojih su vidljive površine koje je potrebno žbukati. U prizemlju se žbuka crveno označeno na nacrtu, a na 1. i 2. katu se sve žbuka. Okvirni početak žbukanja: početak 6. mjeseca. Trebam ponudu za soboslikarske radove koji uključuju uklanjanje tapeta sa zidova, gletanje i krečenja. Obrada prozora nakon promijene starih prozora, tražim majstora. Trebam ponudu za renoviranje hodnika, gletanje, postavljanje vrata i izrada jedne špalete.