Adaptacije i radovi u interijeru

Gletanje zidova

Cerje Samoborsko


Trebam jednog ili dva majstora za krečenje dnevne sobe i kuhinje. Molim dobre majstore za obradu kutova, od dekorativnog kamena te plafona. Trebam popravak, putem štukatura. Vjerujem, da postoje, još negdje dobri i pošteni ljudi, kojima se može vjerovati. Trebam ponudu majstora za soboslikarske radove bojanja zidova, stan od 60 m2, u bijeloj boji. Radovi se planiraju u 3 mjesecu. Molim ponude sa uključenim materijalom i one bez materijala (samo radovi). Tražim majstora za bojanje stana, cca 50 m2 bijela boja, samo 1 ruka radi osvježenja prostora. Tražim izvođača građevinskih radova na zgradi. Nekretnina je nedovršena stambena građevina. Građevina se nalazi na zemljištu veličine 1700 m2. Sastoji se od prizemlja, te 1., 2., 3. i 4. kata. U zgradi je predviđeno 26 stanova, netto 1350 m2, 23 parkirna mjesta, 2 lifta te 3 garaže. Neposredan pristup s asfaltirane ceste i mogućnost priključenja na navedenu komunalnu infrastrukturu.
Vlasništvo je 1/1, glasi na firmu i nema tereta. Objekt ima građevinsku, lokacijsku dozvolu i projektnu dokumentaciju. U neposrednoj blizini je vrtić, škola, trgovina, autobusno stajalište, a udaljenost do vlaka je 10 min. Moguća prodaja ili kompenzacija u stanovima za materijal i posao. Potrebna mi je ponuda za radove u prilogu prema priloženim tlocrtima. U postojećem stanju je tlocrt cijelog stana, a u verziji 3.- prostorija koje je potrebno renovirati. Ne izlazi se iz postojećih gabarita prostorija. Molim ponudu za adaptaciju vikendice površine otprilike 30 m2. Radovi bi se izvodili početkom ili tijekom ožujka a potrebno je sljedeće, ovisno o dogovoru i mogućnostima izvedbe:
Instalacija vodovodnih dovodnih i odvodnih cijevi i sanitarije za kuhinju i kupaonicu (vani se nalazi bunar s pitkom vodom); Zidarski radovi; Žbukanje zidova; Polaganje keramičkih pločica ili podnih obloga; Soboslikarski radovi; Gletanje zidova i stropa; Bojanje zidova i stropa; Postavljanje parketa ili drugih materijala ovisno o dogovoru; Montaža tuš kabine, umivaonika i sl.; Postavljanje ograde oko okućnice. Okućnica je veličine 5000 m2 ali samo dio bi bio ograđen. Isto tako tamo se nalaze i betonski stupovi od starog vinograda koji se mogu iskoristiti pri izgradnji ograde, što je vidljivo na slikama.
U privitku su slike, molim sve ponuđače da kontaktiraju na email i u kojem periodu su u mogućnosti odraditi adaptaciju? Lijep Pozdrav, Tomislav