
Gletanje
Turopoljski Markuševec
Trebam ponudu za postavljanje obloga na plafone i ličenje zidova u stanu. Trebam ponudu za bojanje sobnih vrata i štokova iz smeđe u bijelo (4 kom). Obrada špaleta nakon ugrađenih kliznih vrata. Kompletno uređivanje dotrajalog balkona od cca 2-3 m2: brušenje, gletanje, bojanje, uređivanje ograde, nove pločice.
- Pregradna prozirna klizna vrata između kuhinje i hodnika
- Izrada knauf - zvučne izolacije u spavaćoj sobi
- Instaliranje posebnog roloa s vodilicama na malom otvoru u zidu, za odjeljivanje kuhinje od dnevne
Zainteresirani moraju doći na teren pa napraviti ponudu troškova. Potrebno je izvesti sve navedene radove a ne djelomično jer su svi izvedivi. Trebam ponudu soboslikara za krečenje kuhinje, popunjavanje rupica, struganje. Trebam ponude za soboslikarske radove, ličenje hodnika i dnevnog boravka. U hodniku je potrebno:
1. zaštita poda i namještaja pvc folijom
2. skinuti / sastrugati starog sloja, premazati impregnacijom, izravnati masom 5 m2
3. bojanje stropa u disperzivnu boju uz prethodno brušenje (jupol clasic bijela) 7 m2,
4. bojanje zidova u perivu boju uz prethodno brušenje i premazivanje impregnacijom (jupol gold) 28 m2.
U dnevnom boravku je potrebno:
1. zaštita poda i namještaja pvc folijom
2. dletanje na par mjesta - minimalne neravnine na zidovima
3. bojanje stropa i zidova u disperzivnu boju (jupol clasic bijela) cca 60 m2. Radove potrebno izvršiti u roku od 2 dana, termin radova 19. - 21.06. Trebam majstora za unutrašnje krečenje. Trebam majstora za pituranje stana u bijelo. Osnova stana je 70 m2.