
Gletanje
Veliki Vareški
Trebam majstora za farbanje pločica te ličenje prostorija. Trebam soboslikara za gletanje i bojanje zidova u fitness klubu. Trebam ponudu za gletanje i bojanje zidova, 2 apartmana, zajednička površina oko 130 m2. Trebam ponudu za gletanje, na stare zidove naručeno je betonska dijafragma od 10 cm. Radi se o cca 100 m2 površine. Istu treba prvi puta pogletati zatim nalijepiti mrežicu a potom izgletati na fino. Molim ponudu. Zainteresiran sam za sljedeće usluge. Radi se o renoviranju kupatila (elektro i vodo instalacija), djela kuhine te postavljanju podnih pločica u cjelom stanu osim soba. Radovi bi se izvodili u periodu od negdje 20.01. - 15.03.
Uklanjanje pločica: zid banj 13.9 m2, zid kuhinja 2.55 m2, podne plastične pločice podolit 30 x 30 cm (na ljepilo), pod 25.45 m2.
Kupaonska oprema: kada, lavandin wc školjka.
Postavljanje pločica: podne 5.18 hodnik, 19,63 kuhinja, 1.48 sprema, 3.69 banj, ukupno 29.98 m2. Zid banj 18.04 m2. Zid kuhinja 2.7 m2.
Kupaonska oprema: kada, lavandin, wc školjka.
U nastavku u kupaonici i u kuhinji bi trebalo i zmjeniti vodo i elektro instalaciju, prema nacrtu u privitku. Molim ponudu prema gore navedenom. Trebam majstora za postavu stiropol ploča 60 x 60 na spušteni strop od knaufa. Prostorija ima 22 m2. Tražim majstora za farbanje stana 170 m2 zidova. Upravo su spušteni stropovi i potrebno je obojati stropove i zidove.