Građenje kuće
Zagrebačka županija
Trebam ponudu za popravak krova jer prokišnjava. Mi smo se popeli na krov na kome je crijep Mediteran neprirodno izgledao i nije više bio poredan kako bi trebalo. Podigli smo crijep sa strane koja prokišnjava (40 godina star) i pronašli ne zaštičenu letvu koja nije više držala ceijep jer je drvna štetočina letvu pretvorila u prah.
Trebalo bi zategnuti nepropusno platno, novu krovnu letvu pokovati i crijep koji i sada izleda kao nov sa sljemenom poredati i pričvrstiti. Molimo ponudu za skidanje 40 m2 crijepa. Taj dio krova je odvojen od većeg dijela zgrade, odvaja ih lim. Krovište treba podaskati (cijeli krov nije podaskan), postaviti parapropusnu foliju, nove letve, uklapanje novog lima a nepredvidive radove dogovaramo na terenu. Imamo dosta stambenih zgrada i raznih građevinskih poslova. Trebam dva radnika za ručni iskop zemlje iza kuće, odvoz sa zidarskim kolicima do prevoza ispred kuće tj krcanje na kamion. Za detalje možemo dogovor na licu mjesta. Prva faza:
1. Izgradnja septičke jame kapaciteta 30 m3
2. Izgradnja zida s 2 otvora za vrata – duljina 370 cm, visina 240 cm
Druga faza (slijedi ubrzo nakon završetka prve faze):
3. Izgradnja ogradnog zida – duljina 80 m, visina 50 - 100 cm.
4. Oblaganje ogradnog zida kamenom
5. Izgradnja zida - duljina 550 cm, visina 240 cm
6. Izgradnja pečenjare (roštilj-kućica)
7. Popločavanje dvorišta – 300 m2
8. Izgradnja drvene nadstrešnice na stupovima (krovište sa crijepom) - 50 m2
9. Izgradnja 2 drvene pergole – ukupno 40 m2.
Moguće je ugovaranje pojedinačnih radova ili svih zajedno. Plaćanje u gotovini. Osiguran besplatan smještaj na gradilištu (u novoizgrađenoj namještenoj 4-sobnoj kući). Teren je poravnat, nalazi se uz glavnu cestu tako da je pristup izuzetno jednostavan. Dostupna struja i voda. Betonara je u neposrednoj blizini. Skice dostupne na upit. Molim ponudu za farbanje drvenog dijela krovišta (strehe) cca 90 m2, postavljena je skela pa je pristup omogućen. Trebam ponudu za zidarske radove, gradnja kuće 130 kvadrata prizemnica. Imam ravnu terasu od 40 m2 koju bi želio prekriti sa krovom na jednu vodu, trebam ponudu.