
Građevinski konzalting
Nuštar
Trebam usluge građevinskog konzaltinga. Trebamo savjet građevinca pri kupnji kuće pa procijena u kakvoj je stanju kuća. Kakvo je krovište, grede, instalacije, moguće dorade na kući i sl. Isto nam je potrebno izuzetno hitno. Posao bi se odradio danas 1.4.2019. od oko 17h na dalje. Trebam građevinskog inžinjera koji može pregledati starinu bez krova koja je dosta derutna. Postoji li mogućnost gradnje ili ne te u kakvom su stanju temelji. Planiramo postaviti reklamni pano za nekretnine, postavljen tako da bude dobro vidljiv s glavne ceste. Minimalna veličina koju imamo na umu je otprilike 3 metra visine i 5 metara širine. Možete li nam pomoći s ovim projektom i dati smjernice o tome što je potrebno za nastavak? Potrebna usluga građevinskog inženjera na prijavu od 1 sata za vođenje e-dnevnika u našoj građevinskoj firmi. Procjena vrijednosti poslovnog prostora ovlaštenog procjenitelja, po 98 m2. Trebam osobu za procijenu vrijednosti stana. Slobodni smo tražiti ponudu za izmjenu arhitektonskog projekta izvedenog stanja za slijedeće:
· Dogradnja visokog potkrovlja sa dvije stambene jedinice i posebnim ulazima sa jedne i druge strane objekta, u skladu sa tlocrtom postojećeg projekta – cijena po m2
· Rok izvedbe Objekat je trenutno je u izgradnji. Za izvedeno stanje (prizemlje i prvi kat) posjedujemo Rješenje o legalizaciji. Ako ste upoznati, također vas molim cijenu komunalnih doprinosa i ostalih troškova za izmjenu i dopunu Rješenja o legalizaciji.