Projekti i dokumentacija

Građevinski konzalting

Ostrovica


Molim ponudu za procjenu tržišne vrijednosti kuće za odmor. Trebam usluge statičara za procijenu kuće prije kupnje. Kuća je građena šezdesetih godina i površina je cca 100 kvadrata. Tražim inžinjera građevine za vođenje gradilišta 450 m2 BRP od 1.9. Procjena oštećenja stambene zgrade i dvorišnih objekta nakon potresa. Slobodni smo tražiti ponudu za izmjenu arhitektonskog projekta izvedenog stanja za slijedeće:
· Dogradnja visokog potkrovlja sa dvije stambene jedinice i posebnim ulazima sa jedne i druge strane objekta, u skladu sa tlocrtom postojećeg projekta – cijena po m2
· Rok izvedbe Objekat je trenutno je u izgradnji. Za izvedeno stanje (prizemlje i prvi kat) posjedujemo Rješenje o legalizaciji. Ako ste upoznati, također vas molim cijenu komunalnih doprinosa i ostalih troškova za izmjenu i dopunu Rješenja o legalizaciji. Trebam građevinskog inžinjera koji može pregledati starinu bez krova koja je dosta derutna. Postoji li mogućnost gradnje ili ne te u kakvom su stanju temelji. Trebamo ponudu za izvid statičara te ponudu obnove zgrade po potrebi.