
Građevinski nadzor izgradnje kuće
Blacko
Trebamo ponudu za nadzor radova na sanaciji dimnjaka. Suvlasnici zgrade (10 stanova, prizemlje + 2 kata) već imaju izrađen glavni projekt sanacije dimnjaka urušenih potresom - 10 dimovodnih cijevi u 3 grupe (3 + 3 + 4 dimovodne cijevi).
Svi dimnjaci su već srušeni i izvršen je odvoz šute, odnosno sve je spremno za početak radova na sanaciji dimnjaka. Novi dimnjaci se izvode u najnovijoj Promatect tehnologiji (dimovodne ploče). Postojeće dimovodne cijevi se odštopavaju i čiste i u njih se uvlače fleksibilne cijevi (za odvod izgorjelih plinova iz kondenzacijskih bojlera). Izabrana su 2 izvođača radova: - građevinski dio - strojarski dio Okvirni početak radova je oko 01.07. (strojarski dio) i trajali bi do 7 dana, a onda bi započeli građevinski radovi (do 15.07.).
Svi radovi, i strojarski i građevinski radovi) završili bi se najkasnije do 01.08.2021. Osigurana su financijska sredstva za te radove. Molio bih ponude za nadzor gradnje obiteljske kuće. Trebam usluge statičara. Pregled napuklih podzida krovne grede na garaži, pregled temelja, čini mi se da propada na tom kutu gdje je napukao zid. U prilogu slike. Trebala bih kompletnu provjeru statike kuće. Kuća je oko 250 m2. Početak gradnje 1980. Trebam uslugu statičara, potreban je pregled statike kuće nakon potresa, pregled stupova koji drže kuću. Trebam usluge statičara zbog adaptacije stana u stambenoj zgradi. Kupujem nekretninu i trebam uslugu pregleda statičara objekta. Radi se o dvoetažnom stanu u zgradi u potkrovlju.