Gradnja, grubi radovi

Građevinski radovi gradnja obiteljske kuće niski roh bau

Dolinci


Betonska šterna je pukla, treba je očistiti, popravitii i staviti hidroizolaciju. Ukopana je u zemlju i zapremine cca 2,5 kubika. Trebam majstore da izmješaju beton i izliju ga u već pripremljene kalupe. Oplate i armatura su već postavljeni, sav materijal je na gradilištu. Potrebno je samo zamiješati beton u mješalici, transportirati tačkama 10 m i izliti ga. Betoniraju se trkasti temelji i ploča. Radi se kuća od temelja do krova, trebam ozbiljne majstore. Trebam ponudu za građevinske radove, izrada dvorišne ograde (betonski blokom zidana), betoniranje parkinga, zid. Imam dupli stambeni kontejner dimenzija ukupno 6 x 8 m. Tražim majstora za izradu krovišta, blagi pad. Trebam ponudu za građevinske radove izrade temelja i podruma površine 50 m2 plus. Imam problema sa prokišnjavanjem uz sami dimnjak (vidjeti slike) već duži period, a pogoršalo se odkad smo sanirali dimnjake nakon potresa (dimnjake smo samo skratili na pola jer je bila opasnost da će se srušiti).
Moj stan je na 3. katu, a iznad mene je neuređeni tavan. Krov je inače saniran prije cca 5 godina (novi crijep i letve, nema izolacije).
E sad pretpostavka je da vjerojatno curi uz dimnjak jer nije obložen limom i nema kapu, ali ja mislim da je problem i u opšavu jer kod jačih kiša na tavanu mogu vidjeti da se voda podvlači uz letvice krova. Dimenzije dimnjaka: visina: 90 cm; dužina: 140 cm; širina: 50 cm.