Gradnja, grubi radovi

Građevinski radovi izrade strojnog cementnog estriha

Sibuljina


U toku smo kupnje nekretnine. Zgrada ima površinu od 314 m2, neto 283 m2 i tražimo ponudu za kompletno završavanje tog objekta. Koliko shvaćamo po opisu nekretnine sa slika iz prodajnog oglasa, potrebno je postaviti sve unutrašnje instalacije (vodovod, kanalizacija, struja, grijanje) prozori, vrata, zavrsni podovi (keramika, parketi), žbuku na unutrašnjim zidovima te vanjska fasada i ostalo.
Vlasnik posjeduje kompletnu arhitektonsku dokumentaciju za nastavak gradnje i predložio je da sami odaberemo izvođača radova koji će doći do njega pogledati dokumentaciju i nama direktno dati ponudu.
Molimo da stupite u kontakt s vlasnikom i dogovorite termin za pregled / inspekciju spomenute započete gradnje te nas obavijestite oko procjene navedenih troškova. Trebam ponudu za građevinske radove, izrada strojne glazure, betoniranje podova u kući oko 70 kvadrata ispod je zemlja. Trebam ponudu za knauf 57 m2 soba, zidovi, 2 izolacija. Strop ne treba. Glazura za dvije prostorije sveukupno cca 20 m2 te postava pločica. Trebam ponudu za građevinske radove izrade strojnog cementnog estriha 35 m2. Trebam majstore uz moj rad i asistenciju da mi naprave glazuru od 7m2 te da mi napravi knauf, obloži zidove. Molila bih ponudu. Trebam ponudu za estrih debljine ca. 3 cm sa padom prema rigalici na vanjskoj terasi površine od oko 50 m2. Trebam ponudu za građevinske radove izrade strojne glazure u prizemlju 110 m2 na postavljenu pripremu za podno grijanje.