Građevinski radovi žbukanja i izrade glazure
Dragišići
Molim ponudu za gradnju u visokoj rohbau izvedbi. Radi se o poluugrađenoj stambenoj građevini (dvojni objekt) s tri stambene jedinice, razvedene tlocrtne površine max. dimenzija 9,23 x 11,68 m, katnosti P + 2, oblikovane u primorskom stilu.
Planirana je gradnja klasičnom tehnologijom, nosivi zidovi od blok opeke debljine 25 cm zidano u produžnom mortu, sa demit fasadom debljine 8 cm. Međukatna konstrukcija je fert, kao i dvostrešna krovna konstrukcija nagiba 22 stupnja s pokrovom mediteran crijepom. Vertikalna komunikacija riješena je unutarnjim stubištem.
U privitku dostavljam dokumentaciju. U slučaju potrebe možete me kontaktirati na mobitel. Trebam građevinske radove, potreno je unutarnje žbukanje, otprilike 50 m2. Trebam krovopokrivača i zidara za rušenje i izradu novog drvenog krovišta na 2 vode, visine sljemena cca 1 m tlocrtne površine 30 m2, tj. 5,0 m x 6,0 m, ujedno i fasada cca 100 m2 te izdradu estriha debljine cca 8,0 cm 30 m2, objekt je prizemnica. Trebam ponudu za građevinske radove unutarnje inkartavanje, cca 100 m2. Trebam ponudu za građevinske radove izrade glazure i hidroizolacije za prostoriju u prizemlju 30 m kvadratnih. Trebam ponudu za izradu glazure u prostoriji cca 30 m2. Trebam ponudu za izradu strojne glazure s izolacijom, ukupna debljine glazure je 5 - 8 cm, 70 - 80 m2. Dodatno na to trebam ponudu za polaganje pločica za 70 - 80 m2. Molio bih ponude s vašim materijalom i ponude bez materijala.