
Građevinski radovi
Biletići
Potrebno mi je ozidati 30 m ograde dvorišta. Ograda od montažnih gotovih blokova proizvođača Beton Lučko ili Samoborka. Također je potrebno popločiti dvorište s oblogom od umjetnog kamena (betonske ploče) na gotovoj betonskoj podlozi. Površine 210 m2. Trebam izvođača građevinskih radova, staru kuću potrebno je potpuno renovirati, sve kompletno od temelja do krova. Gradnja 2 objekta, projekti s troškovnicima. Projekti su trenutno u statusu ishođenja građevinske dozvole (zahtjevi predani). Početak gradnje je planiran za jesen, odmah nakon završetka turističke sezone. Objekti se grade istodobno te se nalaze na dvije susjedne čestice do kojih postoji pristupni put.
Bitno nam je da objekte gradi isti izvođač radova te iz tog razloga molimo odvojene ponude za svaki objekt kako slijedi:
- Ključ u ruke
- Visoki roh bau (Specificirati koji radovi ulaze u isto)
- Niski roh bau (Specificirati koji radovi ulaze u isto)
Troškovnici ne sadrže vodo-odvodne, elektro i strojarske radove, ali projekti za iste su u prilogu tako da se može odrediti okvirna cijena.
Napominjem da kod sastavljanja ponude, izvođač se ne mora 100 % držati određenih stavki (npr klime ne moraju biti baš od tih proizvođača, mogu i jeftinije, školjka bazena ne mora biti striktno betonska nego i npr od blokova).
Ponude slati na mail. Za sve dodatne informacije stojim na raspologanju. Trebam procjenu za cjev odvodne vode sa krova do zemlje. Kad je bilo nevrijeme prije mjesec i pol oštećena je dužina oko 3 metra tamno smeđe boje. Trebam ponudu za građevinske radove pokrivanja manjeg krovišta cca 15 m2 na balkonu. Potrebno je podaskati, postaviti crijep i dva oluka. Tražim ponudu za završnu izgradnju kuće, kuća je izgrađena do prve ploče, kuća bi se nadogradila s još jednim katom i krovom. Zapunjeni oluci i limarija na krovu samostojeće kuće, treba čišćenje i pregled.