Gradnja, grubi radovi

Gradnja kuća do faze visoki rohbau

Repušnica


Trebam ponudu za čišćenje limenog oluka na kući. Horizontalni dio oluka je sa tri strane kuće u ukupnoj dužini od oko 22 m, a dva vertikalna na jugozapadnom uglu (6 m visine) i na sjeverozapadbom uglu (4 m visine). Kuća je na rivi s mogućnošću pristupa vozilom. U prilogu šaljem fotografiju. Trebam ponudu za radove adaptacije:
- Zamjena laminata u cijelom stanu
Spuštanje stropa u bračnoj sobi za postavljanje ugradbenog ormara i montaža
- Spuštanje stropa na okovima vrata u predsoblju na standardnu visinu kako bi se izbjeglo postavljanje vrata s panelima
- Zamjena 5 vrata
- Postavljanje kliznih vrata na ostavi
- Bojanje cijelog stana, potrebno izmještanje struje parlafona i dr. Za pregradnju i adaptaciju sobe u dvijje manje potrebno je: skidanje postojećih drvenih prozora duž cijelog zida, zidarski radovi za pripremu otvora za dva nova pvc prozora sa roletama na istom zidu. Postavljanje knauf pregradnog zida sa uvlačivim kliznim vratima, postavljanje novog laminata preko postojećeg parketa i izmjštanje utičnice za struju. Trebam ponudu za djelomičnu adaptaciju stana površine 80 m2. Kupaonica kompletno, površina 2 m2. Štemanje starih pločica, izolacija, struja, voda, keramika i postavljanje sanitarija. Zidanje ytong blokovima u jednom dijelu stana - 20 m2. Postavljanje laminata preko pločica i parketa 70 m2. Struju u stanu bi trebalo premjestit na par mjesta, dodati 10 novih utičnica te odvojit struju na novo zasebno brojilo. Trebam ponudu za građevinske radove, betoniranje s armaturom i nagibom za odvodnju:
1) kolnog prilaza
2) dva parkirališna mjesta
3) vanjskog stubišta.
1. Kolni prilaz je trenutno u šljunku, ispod se nalazi korugirana cijev unutar jarka uz cestu. Površina prilaza preko jarka je cca 15 m2
2. Parkirališna mjesta su trenutno zatravnjena, dimenzije 6 x 2,5 m po parkirališnom mjestu (30 m2).
3. stepenice trebaju povezati dva nivoa prirodnog terena. Visinska razlika cca 1,2 m. Potreban jedan krak od 8 stepenica, širine 80 cm, gazišta 30 cm i visine stepenice 15 cm. Trenutačno se nalazi travnjak na nagibu. Trebam ponudu (troškovnik) za sanaciju štete nastale potresom i to slijedeće:
1 Popravak popucane betonske glazure poda m2 55
2 Struganje stare boje m2 11,00
3 Gletanje m2 11,00
4 Bojanje stropova i zidova m2 92,48
Betonska gazura se odvojila od podloge na mjestima. Treba je naknadno prefarbati bojom za beton. Za radove je potreban važeći račun sa stavkama navedenim iznad da mogu troškove tražiti od osiguravajućeg društva. Radove plačam po završetku odmah, naknadno tražim povrat od osiuguravajućeg društva. Trebam ponudu za građevinske radove izrade armiranobetonskog stupa (20 cm x 20 cm x 200 cm) i armirane grede (20 cm x 20 cm x 265 cm).