
Gradnja kuće do krova
Batrina
Trebam ponudu za građevinske radove, betoniranje staze uz kuću, družine 10 metara i širine 0,5 metara. Razmišljam o kupnji nekretnine za koju predviđam adaptaciju i proširenje sa 70 na 120 m2 tlocrtne površine. Radi se o klasičnoj slavonskoj kući ''dva prozora do ceste'' sa krovom na dvije vode.
Htio bih okvirnu ponudu za ukupnu cijenu sljedećih radova:
- Rušenje starog (70 m2) i postavljanje novog (120 m2) četverostrešnog krovišta.
- Dogradnja objekta sa 70 m2 na 120 m2.
- Izrada kompletne fasade sa stiroporom 12 cm.
- Žbukanje unutarnjih zidova i izrada glazura u nadograđenom stambenom prostoru veličine 50 m2 (120 - 70). Trebam rušenje dimnjaka od elemenata fi 180 oko 5 m visine, do deke tavana, dio od 1 m na krovu se nagnuo a obučen je u lim, a na tavanu u vatrootporni knauf te pokrivanje rupe u krovu crijepom, sa odvozom šute, privatna kuća. Pristup s tavana, kroz krov.
Zanima me inox dimnjak unutarnji ali izolirani tj. dvoslojni visine oko 13 m, podrum, 2 etaže i tavan te krov, ukoliko ću morati rušiti cijeli postojeći dimnjak, materijal sa ugradnjom, fi 140 do 180, nisam sigurna zbog novih peći.
Možda je moguća i sanacija ali tek po dozvoli dimnjačara a nakon rušenja gornjeg dijela. Trebam ponudu za izvođenje crpnih stanica, AB radovi, tesarski i armirački radovi. Iskopi su odrađeni. Trebam ponudu za gradnju kuće visoki roh bau, prizemnica bruto površine 114 kvadrata. Trebam asfaltirati prilaz od ceste prema garaži, kvadrature 30 m2. Trebam pripremu sa postavljanjem rubnjaka. Trebam ponudu za izradu armirano-betonskog bazena dimenzija 8,0 x 4,0 x 1,55 m.