Gradnja, grubi radovi

Gradnja kuće do krova

Drvenik


Trebam ponudu za renovaciju kupaonice. Treba demontirati stari prozor i zazidati ostali slobodni prostor (pretpostavljam da bude cca 6 cigli dosta), To bi bilo izvrsno ako bi se moglo izvesti do kraja Veljače.
- U kupaonici bude žbuka već skinuta do cigle, te bi stavili knauf ploče i na zidove i na strop, znači postava knaufa, cca 20-ak kvadrata.
- Postavljanje podnih pločica cca 4 kvadrata, te zidnih cca 10 kvadrata na te knauf pločice.
- Sitni elektro radovi u kupaonici, tipa postaviti električnu grijalicu, i radijator na struju za ručnike. Trebam iskop, nabavu i postavljanje vodovodnog i kanalizacijskog okna. Rekonstrukcija postoječeg krovišta, podizanje cijelog krova radi iskoristivosti tavanskog prostora. Podizanje kućica na obje strane. Daskanje, novi crijep limarija, sve komplet. Zamjena potrganog rubnog lima u nevremenu, 10 m ili 20 po procjeni krovopokrivača. Postavljanje crijepa koji nedostaje (imam ga). Podešavanje pomaknutih crijepova ako ih ima. Spajanje odvoda sa terase na okomitu gurlu ako je moguće. Trebam ponudu krovopokrivača za sanaciju ravnog krova - Sika na cca 2 m2. Trebali bismo zidanje septičke jame s 3 komore 4 m x 1,5 m. Trebam rušenje dimnjaka od elemenata fi 180 oko 5 m visine, do deke tavana, dio od 1 m na krovu se nagnuo a obučen je u lim, a na tavanu u vatrootporni knauf te pokrivanje rupe u krovu crijepom, sa odvozom šute, privatna kuća. Pristup s tavana, kroz krov.
Zanima me inox dimnjak unutarnji ali izolirani tj. dvoslojni visine oko 13 m, podrum, 2 etaže i tavan te krov, ukoliko ću morati rušiti cijeli postojeći dimnjak, materijal sa ugradnjom, fi 140 do 180, nisam sigurna zbog novih peći.
Možda je moguća i sanacija ali tek po dozvoli dimnjačara a nakon rušenja gornjeg dijela.