Gradnja, grubi radovi

Gradnja kuće do krova

Komaji


Trebam betonirati ili asfaltirati, imam kolni ulaz oko 30 x 3 m, malo je pod nagibom, koliko bi me to koštalo? Trebam ponudu za skidanje stare šindre i postavljanje nove. Treba skinuti staru šindru sa podaskane krovne terase i dostaviti i postaviti kvalitetno novu šindru ili krovni lim te odvesti staru šindru, cca.30 m2. Oko šindre je bakrena limarija. Tražimo majstora/e za izradu drvene konstrukcije za brajde, veličine približno 3×4 m, visina 2.5 m metra i montažu te konstrukcije. Trebam ponudu za izvođenje crpnih stanica, AB radovi, tesarski i armirački radovi. Iskopi su odrađeni. Molim ponudu za uređenje ulaznih platoa i stepenica zgrade. U privitku dostavljam troškovnik koji je za nas za predmetne radove izradio kolega iz GSKG-a, a koji se odnosi na količine za jedan ulaz. Radila bi se sva tri ulaza, ali dovoljna mi je jedna ponuda pa će se kod naručivanja / obračunavanja sve množiti s 3.
Obzirom se stavka 1.3.1. odnosi na nabavu, dostavu i polaganje pločica dimenzija 30 x 30 cm, molim dvije varijante ponude, jednu s nabavom pločica i jednu za varijantu da pločice nabavimo sami.
Ukoliko Vam je potreban obilazak lokacije za izradu ponude, molim kontaktirati me e-mail-om kako bi dogovorili termin. Trebam ponudu za krovopokrivačke radove: zamjena odnosno skidanje i odvoz stare kanadske šindre i postavljanje nove uz zadržavanje starog bakrenog opšava i odzračnika, uključivo potrebnu skelu, jer se radi o obiteljskoj kući koja je na kosom terenu. Jedna strana prizemnica / katnica, a sa druge dva kata, količina šindre je cca 200 m2. Potrebni su građevinski i zidarski radovi na sanaciji i preuređenju starije kuće. Radi se o sanaciji ploče (deke) na garaži, sanaciji balkona (okapnica) i zidanju ograde od siporeksa na balkonima. U unutrašnjosti je potrebno srušiti 2 zida, proširiti otvore za vrata, postaviti knauf ili žbukanje zidova te izrada glazure na katu.