Gradnja, grubi radovi

Gradnja kuće katnice

Turnić


Trebam ponudu krovopokrivača limara. Potrebno je na dva mjesta prgledati limarski dio na krovu. Oko dimnjaka i na kupoli iznad prozora jer dolazi do propuštanja kiše. Trebam izradu dvorišne ograde sa betonskim temeljem i na to postavljanje 150 cm visoke ograde. Može biti od PVC panela ili neko drugo rješenje. Obnova drvenih ulaznih vrata sa štokovima (2 m2). Sitni popravci na drvu, brušenje, kitanje. Glazura 2 - 3 ruke. Moguće je dostaviti vrata u radionu izvođača.
Podizanje postojeće betonske ograde (debljina 20 cm) za 0.8 m visine. Dužina ograde 1/2 = 27m ; 2/2 = 20m; Ukupno 47 m. Na betonskoj ogradi je zavarena metalna ograda koju prije betoniranja treba skinuti, te nakon betoniranja vratiti na povišenu betonski ogradu.
Izrada stepenica sa ravnom stazom za invalidska kolica / bicikl i sl. na dvije pozicije. Na 1. smjer stepenica je ravan. Na 2. smjer je polukružan. Uzduž stešeništa potrebno je izdraditi potporne zidove.
Betonirati tlo dvorišta (djelomično) Trebam ponudu za adaptaciju stana, trebam zidara za žbukanje i zatvaranje otvora vrata. Bazen 4 x 5 m, zemlja 40 cm, kulir ploče, treba zemlju i kulir ploče izvaditi iz bazena i staviti pored. Znači iskop 40 cm zemlje i kulir ploča, molim ponude. Trebam ponudu za sanaciju dimnjaka. Kod zadnjeg velikog nevremena mi je s jedne kućice na krovu palo četiri sljemenjaka i jedan crijep. Imam rezervne crijepove i sljemenjake. Pošto je jedan ostao na krovu i prijeti da bi mogao pasti trebali bi to što prije sanirati.