
Gradnja kuće katnice
Vučevica
Potrebni su mi građevinski zidarski radovi u trajanju par dana. Objekt ostava / podrum, širine 3.2 m, dužine 6 m, visine cca 2.20 m. Iskop bagerom kao i mješalicu betona mogu organizirati, a potrebni su mi radovi šalovanja, armature i sl. Tražim dobrog i pouzdanog krovopokrivača za žurne radove zamjene i popravka krovišta na mojoj obiteljskoj kući.
Podaci o krovištu i zgradi:
- tlocrtna površina osnove stambene zgrade 9,10 m x 8,40 m = 76,44 m2
- tlocrtna površina aneksa stambene zgrade 4,40 m x 10,70 m = 47,08 m2
Ukupna tlocrtna površina stambene zgrade 123,50 m2
- četverostrešno krovište, nagib krovišta 20 stupnjeva. Sadašnje je krovište bez mezzomurala, daščane oplate, hidro i termičke izolacije i nalazi se iznad AB ploče I. kata zgrade.
Planirani radovi:
1. Demontaža postojećeg pokrova od kupe francuzice i odlaganje u krugu gradilišta.
2. Demontaža postojećih letava krovne konstrukcije i odlaganje u krugu gradilišta.
3. Pregled i sanacija postojeće krovne drvene konstrukcije s zamjenom i ojačanjem dotrajalih dijelova (do 10%) te premazom zaštitnim sredstvom kao drvocid.
4. Utovar i odvoz otpadnog materijala na gradsku deponiju.
5. Dobava i postava daščane oplate od OSB ploča (pero/utor) debljine 18 mm preko drvene konstrukcije krovišta.
6. Izrada letvanja letvama 3/5 cm, zaštićenim drvocidom za pokrivanje mediteran crijepom.
7. Izrada termičke izolacije ekstrudiranim polistirenom debljine 3 cm postavljenim između letava na krovu
8. Dobava i postava vodonepropusne paropropusne hidroizolacije preko daščane oplate krovišta.
9. Pokrovanje krova mediteran crijepom Tondach.
10. Montaža sljemenog crijepa - utoreni sljemenjak Tondach.
11. Montaža krovnih prozora (2 kom.).
12. Montaža i demontaža cijevne fasadne skele
Molim za ponudu izvođenja navedenih radova, s posebno iskazanom cijenom materijala i cijenom radova (ako se odlučim da materijal sam nabavim i dopremim na gradilište), te s rokovima početka i dovršetka radova. Tražim pouzdanog majstora za izradu drvene sjenice. Specifikacije: Dimenzije krova: 4 x 4 metra. Krov: četverostrešni, materijal krovnog pokrova - potrebne dvije ponude: za krov od crijepa i šindre. Potrebna je kompletna izrada sjenice, uključujući sve materijale, dostavu i montažu. U ponudi navesti rok izrade i montaže. Sve cijene staviti bez PDV-a. Priložiti fotografije radova ako postoje. Na nadstrešnici balkona 1. kata treba postaviti žljeb i spojiti ga s olukom. Također treba na tom i još jednom balkonu napraviti odvod kišnice s poda u oluk. Trebam ponudu za građevinske radove izgradnju obiteljske kuće katnice ključ u ruke. Treba mi komplet usluga, od iskopa do montaže podnog grijanja i dizalice topline, struje i keramike. Molio bih u kontakt mailu barem nekoliko primjera kuća koje je vaša tvrtka napravila, možda web stranicu sa slikama. Nakon inicijalnog kontakta mailom ću poslati prazan troškovnih zemljanih, betonskih i zidarskih radova, kao i dwg nacrte kuće kako bi dobili bolji uvid u projekt. Trebam ponudu za rekonstrukciju krovišta i fasadu. Molio bih da mi se javi neka firma koja.bi mi dala ponudu oko gradnje visokog potkrovlja na obiteljskoj kući 100 m2 prostora.