
Gradnja kuće ključ u ruke
Blišane
1. Potrebno je poduprijeti deku dnevnog boravka sa čličnom gredom. Prostorija je cca 6 x 6. Problem je jer se osjeti podrhtavanje deke kada se malo jače poskoći po gornjem katu, zbog velike površine deka je legla cca 4- 5 cm. Molim ponudu.
2. Fasada 360 m2. Molim ponudu za po m2 posebno za ruke, posebno za materijal.
3. Krovište. Zamjena postojećeg crijepa (cca 170 m2) i izrada lođe na 1/3 kuće veličina lođe cca 4 metra i skračivanje vanjskog krovišta za 40 cm.
Također postoji potreba za dodatnim radovima (izolacija, parking, garaža i sl.) što ide u kasnijoj fazi. Kada bi mogli početi raditi ukoliko se dogovorimo? Stara drvena kućica, hrastove planjke, 3 x 4 m. Trebalo bi je presložiti, promjenit vrata i promjeniti krov. Trebam ponudu za postavljanje kosog krova na zgradi. Trebam ponudu za krovopokrivačke radove. Skidanje crijepa i letve te postavljanje novog lima. Trebam majstora za skidanje starih ploča sa krova i postavljanje panela i sve što uključuje zamjenu krovišta. Trebam najam dizalice, postavljanje najlon obloge preko krovišta uništenog tučom. Trebam ponudu za građevinske radove, na postojećem objektu bi podizali kat kuće, nešto kao visoko potkrovlje i mjenjali krovište. U prilogu je idejni projekt.