
Gradnja kuće ključ u ruke
Boljunsko Polje
Čeličnu konstrukciju je potrebno prije izrade opjeskariti do metalnog sjaja. Tako opjeskarenu konstrukciju je potrebno obojiti temeljnom bojom u dva sloja. Daljnja faza je bojanje završnim lakom u dva sloja. Minimalna debljina bojanog sloja treba biti 60 mikrona Stavka uključuje sav potreban materijal za izradu uključujući i iskope i betoniranje temelja stupova samaca. Obavezno uzimanje točnih mjera na gradilištu. Sve prema dostavljenom shematskom prikazu.
Iskop zemlje za izvedbu temelja samaca za stupove ograde koji se izvode na razmaku od cca. 200 cm. Odvoz zemlje od iskopa na gradilišnu deponiju. Obračun prema stvarno izvedenim količinama. Temelj samac promjera fi 40 cm, dubina 80 cm kom 90,00 0,00
2. Dobava, ugradnja betona C 25/30 za izvedbu temelja samaca iz stavke 1. sa sidrenjem stupa ograde u temelj samac. Obračun prema stvarno izvedenim količinama. kom 90,00. Trebam ponudu za građevinske radove izrade temelja za montažnu kuću do 150 kvadrata. Molimo ponude za građevinske radove za gradnju obiteljske kuće od 400 m2. Gradnja obiteljske kuće od 400m2 u Zagrebu na relativno pravilnoj, kutnoj parceli od 800 m2 sa starim objektom (kućom) koji je potrebno prethodno srušiti / uklonit. Podrum, prizemlje, kat i malo potkrovlje. Pounde mogu biti za više nivoa izvedbe. Molimo za informaciju o terminu mogućeg početka radova.
Prilažemo dokumentaciju. Troškovnik GO radova u .xls formatu koji je potrebno ispuniti (za radove koje možete izvesti / napraviti). Dobivena su (usmeno) sva odobrenja za građevinsku dozvolu od voditelja referenata, te očekujemo da ćemo vrlo brzo dobiti građevinsku dozvolu. Nakon toga idemo u detaljniju razradu izvedbenog projekta.
Molimo ponuđače za reference, tj. par nedavno završenih projekata (koje možemo vidjeti uživo ili online). Trablo bi mi zakitati limeni kosi krov na zgradi, ali samo moj dio koji iznosi cca 80 m2. Na njemu je već sloj kita koji bi trebalo maknuti i ponovno ga staviti. Potrebna izrada parapetnog zidića. Početak radova kroz cca mjesec dana. Betoniranje temelja za parapetni zid betonom C30/37 u dvostranoj oplati. U cijenu uključiti nabavu betona, ugradbu, strojnu obradu i njegovanje betona. - količina: 24 m2.
Betoniranje parapetnog zida betonom C30/37 u dvostranoj glatkoj oplati. U cijenu uključiti nabavu betona, ugradbu, strojnu obradu i njegovanje betona - količina: 16 m3.
Betoniranje temeljnih greda na kolnim prilazima betonom C30/37 u dvostranoj oplati. U cijenu uključiti nabavu betona, ugradbu, strojnu obradu i njegovanje betona - količina: 4,75 m3
Nabava, sječenje, savijanje doprema i ugradba rebrastog armaturnog čelika B500B. količina: 2000 kg.
Možete samo ponuditi ruke i alat, materijal (beton i čelik) osiguramo mi. Rogovi na krovu su pomaknuti nakon nevremena iz svog ležišta i raskriven je krov. Treba vratiti rogove u ležište, visina je samo jedan kat. Trebam majstora krovopokrivača. Trebam ponudu za građevinske radove izgradnje visokog potkrovlja.