
Gradnja kuće od temelja do krova
Dubovec
Trebam napraviti novi ulaz u podrum iz glavnog hola gdje parkiram auto.
Kuća je uzdignuta na 1 m visine. Podrum ima svoje prozore tako da treba obiti pod u holu, napraviti 7 - 8 stepenica, odmorište i još nekoliko stepenica u samom podrumu. Za detalje mogu poslati slike. Kuća se može pogledati kad god treba. Trebala bih početkom 6. mjeseca majstora za postavljanje vrtnih pločica, klizna unutarnja vrata kupovina i postavljanje i pvc ogradu. Trebam fasadu na staroj, maloj, drvenoj kući, unutarnja kvadratura 30ak m2. Isto tako me zanima mogućnost učvršćenja da bi se na istoj mogla napraviti još jedna prostorija, kao i novo krovište. Trebam ponudu za građevinske radove podizanja betona, priprema za asfalt i asfaltiranje oko 50 m2. Trebam ponudu za građevinske usluge iskopa mini bagerom za iskop septičke jame. Molim posjet radi dogovora i ponudu za radove potrebne za uređenje obitaljske kuće građene 70-tih godina:
- kopanje kanala 2000 x 30 x 800 cm za postavljanje cijevi za vodu i električne instalacije (radovi bi največim dijelom trebali biti izvedeni ručno)
- skidanje drvene palisade i postavljanje knaufa u području stubišta
- fasaderski radovi
- skidanje stare stolarija i radovi prilagođavanja dimenzija otvora za prozore i vrata na novu dimenziju
- rušenje pregradnog zida i zaidanje novog na drugoj poziciji.
Zemljani radovi trebaju biti izvedeni do kraja srpnja, eventualno prvi tjedan u kolovozu, ostali rado po dogovoru. Trebam majstora za čišćenje oluka na kući - kuća jednokatnica.