Gradnja, grubi radovi

Gradnja kuće prizemnice

Bregana


Molim ponudu za izvođenje građevinskih radova na obiteljskoj kući 13,10 x 11,70 i pomoćnoj građevini koja je u sklopu iste 4,30 x 8,60 po projektu ukupne površine 190,25 m2:
- postavljanje hidroizolacije pod zidove
- izrada vanjskih nosivih zidova kuće i pomoćne građevine, ca. 220 m2, zidanje s termo blok opekom debljine 30 cm
- izrada unutarnjih nosivih zidova kuće, ca. 55 m2, blok opekom debljine 20 cm
- izrada unutarnjih pregradnih zidova kuće, ca. 56 m2, blok opekom debljine 10 cm
- izrada i ugradnja armirano betonskih vertikalnih kao i horizontalnih serklaža (greda) betonom C25/30 te nadvoja
- zidanje “Schiedel” dimnjaka promjera 160 mm
- izrada armirano betonskog okruglog stupa na terasi, promjera 25cm betonom C20/25, uključivo šalovanje, armiranje i betoniranje istog.
Prije navedeni radovi bi se izvodili na već započetoj izgradnji. Temelji, nad temeljni zidovi i podna ploča su već napravljeni. Ponuda bi trebala sadržavati cijenu svih prije navedenih radova s materijalom kao i bez materijala tj. samo za ruke.
Samo ozbiljne ponude od serioznih izvođača s referencama. Ponudu kao i sva ostala još otvorena pitanja vezane za istu slati isključivo putem e-pošte. Trebam ponudu za sanaciju krova koji prokišnjava. Trebam ponudu za izmjenu krova na stambenoj zgradi (5 ulaza, 4 kata + potkrovlje) - površina 1450 m2. Trenutni pokrov su salonit ploče, a išao bi limeni pokrov te izolacija. Potrebne usluge limarije, te zbrinjavanja. Zgradom upravlja GSKG, te posao ide preko njih nakon što suvlasnici odaberu ponudu. Trebalo bi manjim bagerom iskopati do pola metra dubine dimenzije 4 m x 2.5 m. Trebam ponudu za građevinske radove, asfaltiranje parkirnog prostora oko 150 m2, a od toga pola je potrebno pripremiti za asfaltiranje. Sanacija prokišnjavanja uz dimnjak obiteljske kuće, nakon zadnje jake kiše, pojavile su se fleke na zidu u kupaonici i kuhinji, točno na dijelu gdje prolazi dimnjak. Potrebno je detektirati izvor problema i napraviti sanaciju. Trebam ponudu za građevinske radove betoniranja ploče 30 m kvadratnih i temelje za istu. Potreban nam je mikser s pumpom, koji bi sa susjednog dvorišta preko niske šupe pumpao beton na našu parcelu.