
Gradnja kuće visoki roh bau
Lepavina
Treba ponudu za postavljanje cezar crijepa na krov na kojemu je trenutno šindra. Takoder je potrebno odraditi i limariju u cijelosti. Krov je L oblika, 2 dimnjaka i 2 kućice, 250 m2. Trebam ponudu za izradu stupova obloženih sivim kamenom. Trebam ponudu za građevinske radove izgradnje prilaza u dvorište od asfaltiranog dijela ceste do garaže. Ukupna površina prilaza je cca 140 m2. Širina prilaza cca 8 m. Teren je ravan. Iskop cca 50 cm (navoz krupnog / sitnog kamena, geotekstil). Potrebno je pripremiti prilaz do stanja pred asfaltiranje ili postavljanja betonskih opločnika. Na početku prilaza u dvorište potrebno je napraviti betonsku gredu po kojoj će se pomicati ulazna klizna vrata dužine 7 m. S obje strane ulazne betonske grede potrebno je napraviti ukupno 3 betonska stupa 20 x 25 cm koji će odvojiti kolni ulaz i pješački ulaz (cca 1 m). Na početku prilaza (iskopa) potrebno je ugraditi betonske cijevi ispod prilaza u čitavoj širini (8 m) kako bi se osigurala naknadna montaža plastičnih cijevi odvoda (cijev u cijev).
S radovima se može početi odmah. Pored izgradnje prilaza potrebno je postaviti i cca 35 m drenažnih cijevi po dvorištu. Posao izgradnje prilaza i drenaže dvorišta može biti ponuđen odvojeno. Kuća grubi rohbau, potrebno je:
-sanacija dva podruma koji vlaže
-uređenje podruma
-sanacija vode i kanalizacije (to sve radi, ali potrebno je malo ispitati i pronaći nekakvo bolje rješenje)
-kompletna kuhinja,
-kupaona, keramika.
Rušenje zida od knaufa u dnevnoj sobi i montiranje novoga ili gletanje prva i druga ruka.
-izgradnja terase
-sređivanje ulaza i unutarnjih stepenica Trebam krovopokrivača za pokrivanje 70 m2 limom. 35 m2 na betonsku ploču, lim i kantinele 35 m2 na grede sa postavljanjem lamperije. Ljetna kuhinja. Trebam ponudu za krovnu limariju, prekrivanje krova garaže. Trebala bih proširiti nekih 20 stepenica i proširiti terasu za 15 m2, trebam ponudu.