Gradnja, grubi radovi

Gradnja kuće

Dubovac


Trebam inox dimnjak promjera 160 mm, visine cca 4 m sa izolacijom. Molim cijenu sa i bez montaže. Trebam ponudu za gradnju obiteljske kuće, prizemnica 50 m2. Trebam ponudu za građevinske radove, betoniranje poda u 4 sobe ukupne kvadrature 80 m2 + vanjskog hodnika cca 25 m2. Trebam ponudu za popravak krova zbog prokišnjavanja. Potrebna mi je izrada nadstrešnice ispred kamina dimenzije a cca 5.3 m x 4 m na 6 drvenih stupova (opcija je i 6 betonskih stupova pa molim ponude i za obje verzije) - 15 cm x 15 cm, unutarnje visine 2,1m, visina krovišta 3 m - na 2 vode.
Potrebno naliti dodatnih 1.5 m betona da bi terasa dobila 4.5 m širine.
Ukoliko je izvođač na većoj udaljenosti, smještaj u apartmanu je uključen. Trebam ponudu za građevinske radove, iskop, armiranje i betoniranje ploče veličine 8,40 x 6,20 m. Želim da kupim staru kuću, gore je tradicionalni kameni krov preko koga je naliven cemenat. Stan je na drugom katu, a iznad n jega su dva stana u potkrovlju. Soba s južne strane vlaži na vrhu. Tu je problem sa kamenim pločama debljine cirka tri cm koje se naslanjaju na kuću.
Sa sjeverne strane krov je malo udubljen i vlaži u banji. Znam da je bez uvida na licu mjesta teško reči ali vas najuljudnije molim da mi odgovorite da li je moguće sanirati taj krov?