Gradnja, grubi radovi

Gradnja kuće

Kraljevečki Novaki


Potrebna montaža limene okapnice sa obje strane vijenca kuće prema planu. Svaka strana je dužine 8 m + treba sa strane do mora napraviti napust (frontu) na vijencu + montaža žlijeba za svake strane (2x8 m) sa fiksiranjem na vetikalu vijenca sa spajanjem na postojeću sustav cijevi za odvodnju. Trebam majstora za građevinske radove. Potrebna je izrada septičke jame 20 m3. Trebam ponudu za bojanje limenog pokrova obiteljske kuće, visine dva kata jer je djelomično izgubio boju. Potrebna je i zamjena snjegobrana obzirom da ih je veliki snijeg deformirao. Snjegobrani u 4 reda, pokrov je dobar i nigdje ne prokišnjava. Trebam u vrtu gdje je trava izbetonirati AB ploču 3 - 4 m2 za postavljanje vrtne kućice koju smo naručili. Trebam ponudu za asfaltiranje dvorišta cca 80 m kvadratnih, postavljanje rubnika 25 m dužnih, nivelacija i fina priprema za asfaltiranje. Potrebni su mi radovi spuštanja stropa, te uz to radovi izgradnje novog krova. Spušteni strop u postojećem objektu trebalo bi izvesti kao betonsku deku, a sam krov bio bi izveden s limenim pokrovom, imitacija crijepa.
U objektu je strop trenutno izgrađen od drvenih greda sa trstikom (kao što se prije gradilo), te je tlocrtne površine cca 80 m2. Krov je površine cca 150 m2.
Molim Vas procijenu troškova izvođenja radova i cijene materijala, posebno za strop i posebno za krov. Usluga podizanja crijepa na krovište za nedelju 12.7 ujutro.