Gradnja, grubi radovi

Gradnja obiteljske kuće iz temelja do krova

Lug Samoborski


Trebam ponudu krovopokrivača za izradu limenog krova za kuću 9 x 8 m, katnica: skidanje staroga crijepa (vinkovački crijep), zamjena letava, stavljanje izolacije krova. Potrebna izrada parapetnog zidića. Početak radova kroz cca mjesec dana. Betoniranje temelja za parapetni zid betonom C30/37 u dvostranoj oplati. U cijenu uključiti nabavu betona, ugradbu, strojnu obradu i njegovanje betona. - količina: 24 m2.
Betoniranje parapetnog zida betonom C30/37 u dvostranoj glatkoj oplati. U cijenu uključiti nabavu betona, ugradbu, strojnu obradu i njegovanje betona - količina: 16 m3.
Betoniranje temeljnih greda na kolnim prilazima betonom C30/37 u dvostranoj oplati. U cijenu uključiti nabavu betona, ugradbu, strojnu obradu i njegovanje betona - količina: 4,75 m3
Nabava, sječenje, savijanje doprema i ugradba rebrastog armaturnog čelika B500B. količina: 2000 kg.
Možete samo ponuditi ruke i alat, materijal (beton i čelik) osiguramo mi. Trebam ponudu za građevinske radove asfaltiranja dvorišta. Asfaltiranje 150 m2 dvorišta, kompl priprema, rubnjaci i ostalo. Trebam majstora za zamjenu ventilacijskih kapa na zidovima neprohodnog krova (kom 11). Otvori se nalaze na cca 8 m visine, tako da su za realizaciju potrebne stepenice. Trebali bi ponudu za građevinske radove, betoniranje novih stepenica. Gazište bi trebalo biti oko 1 m široko, a trebali bi napraviti što blaža gazišta. Trenutno je 5 stepenica, koje bi trebalo srušiti, što možda možemo i mi organizirati, a od majstora trebamo šalovanje i betoniranje i možda betoniranje bočnih strana stubišta (ali u to još nismo sigurni). Trebam ponudu za podlogu atletske staze na školskom igralištu dimenzija 60 x 5 m. S obzirom da je staza prije bila uređena od tenisita koji je u velikom dijelu već nestao, na njega bi trebalo postaviti podlogu pa molim preporuku koju podlogu iz asortimana odabrati. Ponuda bi trebala sadržavati uvjete po sistemu „ključ u ruke“. Uz ponudu mi pošaljite i tehničke karakteristike podloge uz očekivan vijek trajanja podloge u vanjskim uvjetima, sunce, kiša, snijeg. Trebam ponudu za bojanje limenog kosog krova na četiri vode, površina cca 250 m2.