Gradnja, grubi radovi

Gradnja obiteljske kuće ključ u ruke

Kloštar Podravski


Primjetio sam da mi je na krovu kuće nekoliko cigli popustilo a neki umetci cigle, ispod nosača također. Trebalo bi napraviti provjeru krova i učvršćivanje ovih ciglu koje su poklizle. Krovište je površine 160 metara kvadratnih, treba skinuti salonit ploče (moje zbrinjavanje ploča) ostaje postojeća konstrukcija krovišta, skidaju se štafli i stavljaju se letve (ne idu daske niti izolacija), zatim ide pokrivanje crijepom glinex kontinental, (pokrov ide bez snjegobrana), kod limarije idu novi žljebovi i opšav jednog dimnjaka.
Molio bih okvirnu ponudu s materijalom po stavkama: skidanje postojećih ploča, skidanje štafli, letve dobava i ugradnja, crijep dobava i ugradnja, limarija dobava i ugradnja dva žljeba i opšav dimnjaka. Trebam iskop kanala za strujni kabel dužine oko 15 m, dubine oko 50 cm. Zidani dimnjak na obiteljskoj kući "razdrman" je od potresa (vanjski dio). Cigle su se pomaknule. Koristimo ga za plinski bojler. Dosta nam je hitno, jer se bojimo još potresa. Trebam ponudu za građevinske radove gradnje objekta prema priloženom troškovniku i nacrtu. Trebam ponudu za nadogradnju kata na kući, kuća nema deku, trstika i gore podaskan tavan (na nekim djelovima nije), neka montažna deka, dizanje kata, vanjske stepinice za kat i komplet krovište.
Ako ima netko u blizini tko to radi i tko može doći pogledati iz prve ruke i dati ponudu neka se javi. Trebam ponudu za građevinske radove, potrebno je pripremiti i postaviti opločnike, 60 m2.