
Gradnja obiteljske kuće ključ u ruke
Sevid
Trebam ponudu za šaht za priključak vode s dostavom. Trebam ponudu za:
• rekonstrukciju prizemlja: probijanje novih otvora – (prozori i vrata) u nosivim zidovima i prilagođavanje postojećih, izradu pregradnih zidova i izradu unutarnjeg stepeništa.
• gradnju - (rohbau ili visoki rohbau) : kata 132 m2 + terase sa stupovima 68 m2, podruma uz kuću 35 m2, bazena 64 m2 sa strojarnicom, nadstrešnice s roštiljem 43 m2 i igrališta 216 m2 - (betonska podloga + zidovi visine 1 m)
Postojeći objekat - prizemlje je u upotrebi (ali će biti prazno prije početka radova) i može se privremeno upotrebljavati za boravak radnika prije rekonstrukcije istog odnosno dok se se vrši nadogradnja kata i radovi na ostalim objektima.
Parcela je pristojne veličine - oko 2400 m2 sa širokim pristupnim putem - cca 5 m uz cijelu dužinu iste tako da postoji mogućnost postavljanja kontejnera na istu te je pristupačna za dovoz materijala. Trebam ponudu za podizanje krova i izgradnju balkona na krovu. Imamo galeriju u potkrovlju i želimo podignuti krov i izgraditi terasu na dio toga što je sada soba. Mi smo ovdje do 22.8., ako je moguće dobiti ponudu prije našeg odlazka. Popravak limenog pokrova na ravnoj terasi površine cca 10 m2, hidroizolacija i odvod viška vode, tražim majstora. Zamjena ploče valovite ljepenke iznad ozračnika ili ti lifthofa, tražim majstora. Trebam popravak limenog oluka na kući. Probušio se i sada voda curi po fasadi. Treba postaviti novi salonit na krov površine oko 60 kvadrata bez drugih radova.