Gradnja, grubi radovi

Gradnja obiteljske kuće ključ u ruke

Sveti Lovreč


Trebam ponudu za krovopokrivačke radove. Krov na dvije vode, stari krov je skinut treba napravit novi. Pokrov Mediterana, površina 100 m2. Ponuda za ruke samo (ugradnja rogova, daska, parna brana, letva, pokrov). Želimo povečati balkon tako da bude terasa. Slike balkona i tločrt stana paslat ću na mail kada dobit ću odgovor na ovaj moj upit. Ne mogu odmah, jer nemam instalirani outlook.
Imam litvanski broj telefona, ali to je EU, tako da može se zvati bez problema (ne košta puno). Eventualno na viber ili Whatsapp. Trebam ponudu za gradnju Ytong kuće. Trebam ponudu za građevinske radove betoniranja podloge dvorišta i parkinga. Površina ca 200 m2. Trebam ponudu za betonažu i iskop, šalovanje i armiranje te zatim na toj ploči izgradnja novog objekta. S obzirom da mi je popustila izolacija na kući (vlažni unutarnji zidovi) i da imam očiti problem s odvoženjem oborinske vode potrebna mi je ponovna hidroizolacija kuće i postavljanje drenažnih cijevi. Napominjem da je mogućnost kopanja oko kuće samo ručno ili malim bagerom jer je postavljena ograda (vrata 110 cm), a i jedan dio kuće je blizu međi pa veći bager ne može proći. Ukoliko imate vremena i mogućnost da to izvedete molim vas da mi se javite radi dogovora o uvidu na terenu i dogovora oko cijene i početka radova. Zanima me cijena zamjene krovne limarije kako slijedi:
1. Žlijeb RŠ 33; m 21; 2. Cijev RŠ 33 ; m 12; 3. Čep kom 6; 4. Kut kom 2; 5. Kotlić kom 3; 6. Koljeno kom 5; 7. Kuka kom 24. Molim cijene za aluminij bojani i cinkotit, a kuke pocinčano i inox te cijenu montaže.