
Gradnja obiteljske kuće rohbau
Kastav
Molim ponudu za postavljanje 3 čelična stupa visine 164 cm i betoniranje. Trebam kamion sa rukom da pobere i odveze 3 m3 zemlje. Tražim majstora za popravak krovišta, saniranje mjesta curenja. Trebam ponudu za pumpani beton za 1 kubik betona za terasu u dvorištu. Terasa bi bila 3 x 4 m, visine 10 cm. Mi smo izračunali da je za to potrebno 1 kubik betona. Zanima nas cijena i dovoz betona, ako je moguće mini mikserom. Možda bi trebala i pumpa, oko 5 m. Izrada betonskog armiranog stupa visine 3 m i grede dužine 2 m. Zazidavanje otvora koji je nastao uklanjanjem sobnih vrata i slična dozidavanje na par mjesta blok opekom. Betoniranje podne deke cca 12 m2. gletanje zidova mrežicom za ojačavanje AR280 cca 50 m2. Žbukanje ili postavljanje knaufa cca 50 m2. Trebam ponudu za građevinske radove asfaltiranja mosta. Oko 50 m2, debljina 5 cm, nabijeno kad se zakrpa kanal. Potrebna mi je ponuda za krovopokrivačke radove na objektu novogradnje. Krovište je dvostrešno ukupne površine 62,40 m2 (dimenzije jedne strane 10,40 m * 3 m). Radi se o sljedećim radovima:
- Postavljanje drvenih greda 10 x 10 cm na već izvedenu dvostrešnu krovnu plohu. Krovna ploha je izvedena od fert gredica i ytong ispune (bijeli strop).
- Postavljanje kamene vune
- Postavljanje paropropusne folije
- Postavljanje letvi i kontraletvi
- Limarski radovi i opšavi
Materijal (drvenu građu, foliju, kamenu vunu i crijep) osigurava naručitelj. Potrebna je ponuda za rad na postavljanju krovišta koja uključuje spojni materijal i limariju.