Gradnja, grubi radovi

Gradnja obiteljske kuće rohbau

NP Kornati


Trebam ponudu za spajanje na kanalizaciju višestambene zgrade sa 6 stanova. Potrebni su sljedeći radovi:
1. Skidanje tlakavaca 108 m2
2. Rezanje kanala, iskop i priprema
3. Montaža revizijskog otvora
4. Postavljanje cijevi
5. Građevinski radovi vraćanja u prvobitno stanje
6. Pražnjenje septičke jame 16 m3. Trebam ponudu za gradnju obiteljske kuće površina 230 m2, prizemnica s galerijom u potkrovlju.
Detaljnije opisano u prilozima. Ukratko, gradi se nova kuća, građevinska dolazi do kraja 3. mjeseca. Predloženi početak radova 5. mjesec, predviđeno trjanje radova 2 - 3 mjeseca, gradnja do krova, mogučnost i unutrašnjih radova.
Osim temelja za kuću ima i betoniranja okoliša, septička jama, vodovodno okno, klasična gradnja s termo blokovima, kuća ima potkrovlje za koje je potrebno postaviti grede. Krov je dvostrešan, limeni. Za ostale detalje pogledajte priložene nacrte. Ponudu potrebno razdvojiti na betonski dio, zidove kuće te tesarski dio (potkrovlje). Ponuditi i žbukanje, estrih i fino zaribavanje.
Molim ponudu koja uključuje radove I material. Moguće razne varijante izvođenja radova (npr. samo betonaža, samo zidovi i krov…)
Za sva dodatna pitanja pogledati u dokumente u prilogu ili me nazvati. LP Ivan Juratek Trebam ponudu krovopokrivača za mjenjanje krovišta. U privitku dostavljamo troškovnike za sanaciju dimnjaka. Molimo ponude registriranih izvođača. Potrebna je sanacija / zamjena starih temelja obiteljske kuće. Trenutni temelj je večinom slagana cigla, negdje ima i nešto malo betona. Vjerojatno će biti potrebno dio po dio vaditi stari temelj, armirati i zatim betonirati novi temelj. Kuća je 8 x 8 m, trenutno je temelj otkopan sa jedne strane a dostupan je s još 3 strane. Za daljnje dogovore najbolje bi bilo da se vidi stanje. Trebam ponudu za rušenje postojećeg dimnjaka (schidel fi 160mm) i montažu novog inox dimnjaka jednake visine. Novi dimnjak bi trebao biti promjera fi 180 mm, iste dužine kao postojeći (cca 8 - 9 m), sadržavati vrata za čišćenje i 2 priključka za peći. Jedan priključak bi bio na mjestu postojećeg, a drugi iznad njega. Dimnjak bi se trebao vezati na objekt na više mjesta (barem 50% više od standarda) zbog sigurnosti u slučaju potresa. Ponuda mora sadržavai i spajanje postojeće peći na novi dimnjak, kao i zatvaranje otvora u zidu. Trenutna peć je kotao na kruta goriva (drvo). Ponuda treba uključivati sav potreban materijal i rad. Trebam ponudu za limeni krovni pokrov profiliran kao klasičan crijep.