Gradnja, grubi radovi

Gradnja obiteljske kuće s ravnim krovom

Stupnički Kuti


Na jednokatnoj zgradi tokom potresa je oštećen centralni dimnjak (prilog) visok (iznad nivoa crijepa) cca 180 cm, te bi ga trebalo sanirati. Prema projektu ovlaštenog ing. građevinarstva trebalo bi:
a) otvoriti krov (crijep, ventilac. kanal, izolacijsko sloj između rogova; ukupno 35 cm),
b) dimnjak (u ukupnoj visini cca 3 m) omotati mrežicom i cementnim mortom,
c) fiksirati dimnjak čelićnim L profilima (100 x 100 x 8) na postojeći zid i betonski serklaž u podnožju dimnjaka (na dubini od cca 52 cm),
d) zatvoriti krov.
Ukoliko ste zainteresirani za izvođenje navedenog posla molim da se javite. Zaštopan je oluk na obiteljskoj kući. Trebalo bi ga očistiti, trebam majstora. Manji zidarski radovi, postavljanje inox ograde, postavljanje pločica, postavljanje tereplasta. Trebam ponudu za krovnu limariju. Garaža 7 × 5, žljebovi s odvodima na 3 mjesta na njoj je tarasa, 2 dimnjaka i balkon 4 m sa strane 1,30. Molim ponudu hitno treba napravit. Trebam majstora koji će popraviti otpalu limenu lajsnu s krova koju je otkinuo vjetar. Trebam ponudu za sanaciju urušene škarpe. Dužina min. 20 metara a visine max. 6 m. Pregled i eventualna promjena krovišta, obnova 1 dimnjaka, stavljanje PVC stolarije, gletanje i bojanje zidova, žbukanje i adaptacija ostave, proširenje vanjske terase, postavljanje lavaboa i bidea i ostali završni sitni radovi.