Gradnja, grubi radovi

Gradnja obiteljske kuće sa dva stana

Mičevec


Kuća starija, drvena treba kompletnu adaptaciju. Izvana je novo adaptirana I sad želim isto sa interijerom:
Stariji drveni pod treba biti zamijenjen i betonski napravljen – deka postavljena. Površina je cca 50 kvadrata. Ispod pola kuće je podrum. Knauf treba biti postavljen na 50 kvadrata plafona i 70 kvadrata zidova. Otprilike 50 kvadrata keramičkih pločica treba postaviti u samoj kući.
Mala kupaona od 2 kvadrata treba novu keramiku i sanitarije, ukjučujući tuš kabinu. Naravno i rušenje potojeće.
Otprilike 20 utičnica treba postavitiu I razvući novu struju po cijeloj kući, led rasveta se treba postaviti u spavaćoj i dnevnoj sobi. Izvod za kuhinjsku napu izveden.
U podrumu planiram peć na drva za centralnoi grijanje koje će biti u podnoj varijanti. Treba izvući dimnjak. Također žbukanje i farbanje zidova u podrumu koji je površine cca 20 kvadrata I visok oko 220 cm. Trenutno ima betonske zidove. Vodootporni knauf postaviti na plafon u podrumu i montirati ugradbenu led rasvetu.
Na jednom dijelu podruma treba postaviti hidroizolaciju. Izrada dvojih sobnih vrata po mjer – standardna veličina.
Farbanje cijelog postavljenog knaufa. Nova vodena instalacija treba biti postavljena – postojeća je u redu ali je treba produžiti nekoliko metara. Isto s odvodom iz sudopera. Trebaju mi i dodatni poslovi u dvorištu - betoniranje platoa 50 kvadrata kao postolje za montažne nadstresnice za aute.
U obzir dolaze samo detaljne punude za kompletno obavljen posao jer se želim dogovoriti samo sa jednim izvođacem. Moilim konkretan odgovor. Vrijeme mi je bitno, ja ću kupiti materijal - molim cijenu radova. Uvjeti su čist i pedantno obavljen posao te garancija na izvedene radove. Trebam ponudu za građevinske usluge iskopa mini bagerom. Treba mi iskop jame 3x3 metra. Možda je čak dovoljno i 2x2 metra i naliti jamu. Ne sve strane. Poravnati teren 10x40 metara, sve je mekana zemlja nema kamenja. Imamo problem s popločenim dvorištem oko poliklinike jer su ploče popucale kao i podloga ispod njih te imamo prodor vode u prostorije koje se nalaze na -1 razini. Površina je oko 300 m2. Također, osim skidanja trenutnih ploča, sanacije pukotina i stavljanja novih ploča, potrebna nam je i rampa za regulaciju ulaska vozilom u prostor pored i iza poliklinike.
Također, stavljali bismo i novi ogradu koja dijeli našu površinu sa susjednom. Ono što svakako treba naglasiti je da podloga treba biti od izdržljivog materijala jer se površina koristi za parkiranje vozila. Ukoliko ste u mogućnosti preuzeti ovu vrstu posla, ali Vam je potrebno više informacija pa i sami razgled prostora, možemo se dogovoriti za termin. Također, ukoliko možete pošaljite okvirnu ponudu. Trebam krovopokrivača za prekriti i preletvati krov na jedno pero veličina 40 kvadrata, visina šest metara. Na betonskom krovu imam propuštanje uvijek na istom mjestu. Krov je na dvije vode, dakle kosine. Gradnja je 2003., a to se događa jedno 7 - 8 godina. Svaku godinu gletam, sad to treba riješiti. Trebam zamijeniti staru gurlu. Trebam ponudu za limeni odvod i jedan manji oluk.