
Gradnja samostojeće obiteljske kuće
Ljubač
Trebam ponudu za građevinske radove zidanja vikendice 10 x 5 m, prizemlje, temelji, betonska ploča, zidanje betonskim bloketama, betonska ploča, zidanje ciglom, visoko prizemlje, unutarnje betonske stepenice, tarasa 20 m2, krov grede iznad daske, plastična folija, zatim crijep, dimnjak zidan u elementima, izolacija sa stiroporom. Molim ponudu. Molila bih ponudu izvođača građevinskih radova. Rušila bih nosivi zid u kući koji je između kuhinje i sobe da imam otvoreni prostor, kuhinju s dnevnim boravkom. Podloge i pločice u cijeloj kući, zamjena u kupatilu sanitarija. Trebam majstora za krov, cca 100 kvadrata krov, treba zamjenitiiti postojeću šindru. U prilogu su slike i mjere krova koji bi uskoro trebao mijenjati. Molim okvirnu ponudu za kompletnu demontažu i montažu. S oba dvije strane krova bi napravio krovne kučice. Pokrov lim imitacija crijepa, ponuditi sav materijal i uslugu koji su potrebni. Boja antracit RAL 7016.
Ako možete ponuditi samo uslugu radova bez materijala molim posebno cijenu. Planirani radovi bi najranije mogli početi početkom 4. mj. Radi ocjene ukupne investicije, molim za okvirnu cijenu iskopa i betoniranja temeljne ploče s hidroizolacijom. Nemam još statički preračun pa vas molim za cca cijenu nekakve standardne debljine željezne armature s grubom inštalacijom elektrike, kanalizacije i vode u beton ploči.
Za sada molim okvirnu cijenu samo za gore opisano.
Objekat će biti laki-montažni a kasnije će doć i uređenje okoline sa cca 120 m2 polaganja betonski ploča ( pralne plošče na slovenskom jeziku ) sa betonskim rubnicima i utvrđivanjem agregata za postavljanje tih ploča.
U drugoj fazi ( možda i u prvoj, zavisno od ukupne vrijednosti investicije) iskop i betoniranje ukopanog bazena 4 x 8 m.
Početak radova oko ožujka. Trebam ponudu za gradnju kuće ključ u ruke. Trebam uklanjanje gornjeg sloja zemlje površine 500 metara kvadratnih debljine pola metra, zemlja se deponira na ostatku zemljišta u produžetku parcele.