Gradnja, grubi radovi

Gradnja samostojeće obiteljske kuće

Zlatar Bistrica


Trebam ponudu za građevinske radove betoniranja potpornog zida. Trebam ponudu za građevinske radove: gradovi na dvorištu:
U naravi se radi o obiteljskoj kući koja je nova i vlasnici žele izvršiti radove sukladno svojim potrebama. Potrebno je srušiti dva pregradna zida cca 3.00 m x 1.90 m, izraditi betonsku gredicu i ozidati je ukrasnim ciglama u 1,00 m x 18,00 m, dovršiti popoločenje cca 10 m2, na mjestima gdje se ruše zidovi postaviti stepenice, jedno do dva gazišta širine 1 m
Radovi na kući:
Na kući kod iznošenja namještaja na fasadi postoje manji nedostatci koje treba ukloniti, npr. žbukanje i navlačenje sepa na površini cca 0,10 x 0,20 m, jedan dio površine 2,00 x 4,00 m prebojati jer postoje mrlje i sl.
Suteren, radi se o apartmanu 20 m2 u kojem je potrebno obaviti montažu nove keramike i sanitarija u kupatilu sa wc-om te prekrečiti
Prizemlje kuće, radi se o apartmanu veličine cca 70 m2, sa terasom 2,58 m x 4,44 m, potrebno je na urediti plafon nanošenjem sepa i preobojati zidove terase, okrečiti stan i promijeniti rukohvat 1,40 m x 0,30 m terase.
Kat kuće:
U stanu veličine cca 70 m2 postoji zimska terasa (2,50x 4,40 m) sa unutrašnjim pločicama i ugrađenim prozorima i kliznom stijenom. Potrebno je izvršiti montažu tih prozora i klizne stijene, zatim podići vanjski zid terase za cca 0,30 m, potom na taj zid izvana i na zid terase iznutra polijepiti stiropor, armiranu mrežicu, požbukati i navući sep, na pod polijepti vanjske pločice i osigurati odvod vode na terasi. Stan je potrebno pokrečiti. U kupatilu stana zamijeniti jednu puklu pločicu. U stanu postoji stubište obloženo drvetom te ga je potrebno dovršiti učvršćivanjem i postavljanjem lajsni,radi se o stubištu cca 3,5 x 1,00 m. Stubište vodi na mansardu cca 1,20 x 3,5 metara na kojem je potrebno dovršiti postavljeni laminat i na balkon cca 1,2 x 3,5 m koji je omeđen zidom visine cca 2,00 m te radi pogleda je potrebno ili zid smanjiti ili povisiti nivo balkona postavljanjem konstrukcije za cca 0,25 - 0,30 cm. Trebam ponudu za izradu drvene nadstrešnice (cca. 25 m2). Jednostrešni krov (dva stupa, grede i rogovi). Ozbiljne ponude za mogućnost izrade do 15.6. Trebam ponudu za građevinske radove izvedbe balkona na jednokatnici sa tri nosiva stupa. Trebam ponudu za građevinske radove:
1- dvije staze za auto na dvorištu dužine oko 50 m
2- stazu od kuće stepeništa do ceste oko 15 m
3- iskop za plastičnu cijev od vodovodne šahte do podruma dužine oko 50 m
4- spajanje cijevi sa hidroforom u podrumu (pritom bušenje zida da se cijev dovede u podrum) Trebam ponudu za građevinske radove izgradnje prilaza u dvorište od asfaltiranog dijela ceste do garaže. Ukupna površina prilaza je cca 140 m2. Širina prilaza cca 8 m. Teren je ravan. Iskop cca 50 cm (navoz krupnog / sitnog kamena, geotekstil). Potrebno je pripremiti prilaz do stanja pred asfaltiranje ili postavljanja betonskih opločnika. Na početku prilaza u dvorište potrebno je napraviti betonsku gredu po kojoj će se pomicati ulazna klizna vrata dužine 7 m. S obje strane ulazne betonske grede potrebno je napraviti ukupno 3 betonska stupa 20 x 25 cm koji će odvojiti kolni ulaz i pješački ulaz (cca 1 m). Na početku prilaza (iskopa) potrebno je ugraditi betonske cijevi ispod prilaza u čitavoj širini (8 m) kako bi se osigurala naknadna montaža plastičnih cijevi odvoda (cijev u cijev).
S radovima se može početi odmah. Pored izgradnje prilaza potrebno je postaviti i cca 35 m drenažnih cijevi po dvorištu. Posao izgradnje prilaza i drenaže dvorišta može biti ponuđen odvojeno. Trebamo ponudu za građevinske radove. Obiteljska kuća 240 m2 armirano betonska izvedba. S ceste betonsko armirana prilazna (silazna rampa) rampa i bazen. Potrebni pripremni građevinski radovi za polaganje temelja. Gradevinska dozvola u ishođenju za 1 - 2 mjeseca. Projekt izveden za minimalne iskope. Prilaz parceli s ceste omogućen. Detaljna dokumentacija i troškovnik dostupan u prilogu.