Gradnja temelja za montažnu kuću
Donje Sitno
Trebam ponudu za građevinske radove iskopa i betoniranja parapeta za ogradu u duljini od 20 m. Trebam ponudu za izradu parapeta za ogradu. Izrada parapeta za ogradu cca 50 m x širina 15 cm, visina 30 cm u zemlju + 15 cm iznad. Iskop + materijal. Nagib terena je od 2 % - 10%. Molio bih okvirnu ponudu za nadogradnju kata od 100 m2 sa ravnim krovom u niskoj roh bau verziji (samo grubi radovi). Cijena može biti iskazana po kvadratu bez ponude za pregradne zidove. Trebam izradu temeljne betonske ploče na koju će se postaviti gotova vrtna drvena kučica iz Bauhausa. Dimenzija betonske ploče: 6 m x 7 m .
1. Dobava i ugradnja oplate
2. Dobava i ugradnja armature
3. Dobava i ugradnja betona Molimo ponudu za slijedeće radove:
1. Zamjeniti azbestni krov i oplatu na šupi. Uključiti i odvoz skinutih ploča. Veličina šupe tlocrtno cca. 335 x 750 cm, visina bočne oplate 150 cm, duljina bočne oplate 750 cm + 150 cm + 150 cm. Prijedlog zamjena bitumenskim pločama i cementnim pločama sa strane, dobrodošli i drugi prijedlozi. (slike Šupa)
2. Oluk s jedne strane kuće treba zamijeniti duljina cca. 10 m, drugi oluk samo očistiti isto 10 cm. (slika Oluk)
3. Betonski zidić na rubu vrta se nakosio pa probati ispraviti, možda otkopati s unutarnje strane i vratiti ako ide. (slika Betonski zidić).
Molim ponude na mail za šupu svakako, a za oluk i zidić odvojeno kao opciju. Dodatne slike i točnu lokaciju na zahtjev dodatno šaljem na mail. Tražim majstora za bušenje 20ak rupa u armirano-betonske zidove i postavljanje drvenih greda zajedno s nosačima na balkon. Drvo i nosače posjedujemo. Trebam iskop jarka radi priključenja kuće na vodovodnu mrežu. Jarak bi trebao biti dugačak oko 4 metra, od toga dva metra na javnoj površini koja obuhvaća oko jedan metar asfalta.