
Grubi građevinski radovi
Knež
Trebam ponudu za betoniranje (šljunak i beton) za prilaz dvorištu 4,5 x 3,5 m. Iskop je napravljen. S uključenim organiziranim dovozom šljunka i betona. Trebam ponudu za lakiranje drvene građe i lamperije ispod krova. Ukupno 40 metara dužnih cca 30 m2. Visina u sljemenu 6,5 - 7 m. Trebam ponudu za betonske radove: šalovanje, izljevanje AB ploče 15 cm, na koju će kasnije doži montažno drveno spremište. Rok radova je do cca 8 mj. Na gradilištu nema struje ima samo voda 1000 l. Trebam ponudu za građevinske radove: Vezanje armature. Šipke su na lokaciji, izrezane na mjeru, posložene po vijencima. Vilice su pomotane na mjeru i na lokaciji su.
- šalovanje (oplata od dasaka je već postavljena za temelje ali je treba još učvrstiti). - saljevanje temelja (50 x 60), - saljevanje nadtemelja (40 x 20).
Vijenci armature su u komadu, zajedno, za temllje i nadtemelje. - saljevanje završne ploče. Ploča se saljeva u komadu za oba objekta - sve ide na isti nivo.
Vijenci su teški tako da je potrebno više ljudi da se ubace u temelje odnosno. Već smo jedan veliki povezali i ubacili.
Najvažnije: trebam majstore koji imaju iskustva s šalovanjem i izljevanjem ploče. Kad je potrebno više radnika, njih imam (mogu ih naći koliko treba) ali idealno je ako sve radi ista firma. Radi se o dva objekta, pomoćni objekat (garaža / vešeraj...) i kuća - naslonjeni jedan na drugi. Sve se radi strogo po projektu uz nadzor, međutim, projekat je vrlo jednostavan. Iskop zasađene živice dužine 4,5 m te izrada parapeta 30 cm u zemlju 20 - 30 cm van zemlje. Dužina parapeta bi bila oko 6,20 m. Zajedno sa parapetom treba i izbetonirati mjesto gdje bi išla vodilica i vrata od panel ograde širina 30 cm a dužina oko 3,5 m. Trebam majstora za postavljanje žljebova na terasi kuće. Potrebno mi je čišćenje oluka, tražim majstora.