
Grubi građevinski radovi
Smokvica
Potrebna nam je drvena brajda te proširenje betoniranog parking prostora uz brajdu. Željela bih ponudu za iskop i betoniranje novog vodomjernog okna prema sljedećim specifikacijama:
Novo vodomjerno okno izvest će se od vodonepropusnog betona unutarnjih dimenzija 140 x 100 cm i visine 130 cm
(sukladno Općim i tehničkim uvjetima isporuke vodnih usluga). Ulaz u okno osigurat će se ugradnjom lijevano željeznog poklopca dimenzija 60 x 60 cm nosivosti 50 kN i lijevano željeznih penjalica. Unutar vodomjernog okna postavljaju se dva vodomjera za mjerenje potrošnje sanitarne hladne vode za pojedine samostalne uporabne jedinice. Ugrađeni vodomjeri koji zadovoljavaju maksimalni
očekivani satni protok za predmetne samostalne uporabne jedinice bit će DN 25 mm, nazivnog protoka Qn=3,50 m3 /h s radio modulom za daljinsko očitanje. Trebam ponudu za građevinske radove izgradnje prizemnice GBP 127 sa gornjom dekom, klasična gradnja, zanima me cijena za visoki roh bau i cijena za ključ u ruke. Podno grijanje sa dizalicom topline. Trebam majstora za građevinske radove, potrebno je iskopati i betonirati septičku jamu i spojiti na wc. U pitanju je vikendica. Treba mi izvođač građevinskih radova za grube radove. Kuću treba raditi od betona, ima oko 300 m2. Nacrte šaljem mailom na upit. Trebam ponudu za građevinske radove, armirano-betonski radovi, garaža i objekt. Trebam ponudu za građevinske radove asfaltiranja dvorišta. Potreban navoz sitnog kamena pred asfaltiranje te postavljanje rubnjaka u dužini cca 15 metara i asfaltiranje cca 200 kvadrata.