Adaptacije i radovi u interijeru

Hidroizolacija kupaone

Mrzlo Polje


Trebam majstora za uređenje terase veličine 9 m x 2,5 m - skidanje popucalih pločica i postavljanje novih (ili nekog drugog materijala po dogovoru) i uređenje stepeništa - postavljenje pločica za stepeništa. Na katu kuće trebam skidati stare pločice i postavljati nove i to: manji opseg = kuhinja pod i zid cca 18 m2 - veći opseg = kuhinja, lođa, balkoni cca 60 m2. Želim prije postave pločica nivelaciju, hidroizolaciju i foliju za prigušenje i prijenos zvuka u prizemlje. Radove treba obaviti što prije. Trebam ponudu za građevinske radova izvođenja unutarnje hidroizolacije podruma s mojim materijalom. Trebam ponudu za gradnju kuće prema troškovnicima i glavnom projektu u prilogu. Ukupna površina objekta: 171 m2. Tip gradnje: Klasična gradnja, posjedujem građevinsku dozvolu. Želim ponude za niski roh-bau (zemljani radovi, hidro izolacije, toplinske izolacije i građevinski radovi).
Tlocrtne dimenzije 7,83 m x 13,93 m x 11,17 m x 11,43 m. Katnost kuće je suteren i prizemlje, etaže su raspoređene kaskadno da slijede liniju terena. Djelomično ukopana (suteren) u teren koji je u nagibu, a sljeme asimetričnog dvostrešnog krova je paralelno sa slojnicam terena. Više info o projektu (Mapu Glavni projekt i druge mape) po dogovoru donesem osobno ili šaljem mailom zainteresiranim strankama.
Početak gradnje odmah po dogovoru tj. kako vremenski uvjeti dozvole.
Moguć dogovor za više faze izgradnje (visoki roh-bau ili ključ u ruke). Za sve dodatne informacije me možete nazvati ili poslati email. Trebam ponudu za postavljanje hidroizolacije u bunkeru / gusterni za pitku vodu / kišnicu koja se nalazi unutar kuće. Bunker je veličine 12 m kubnih. Preporučili su nam stavljanje Sika monoseal. Sad me zanimaju majstori koji bi mogli staviti tu hidroizolaciju i za koju cijenu? Važno je naglasiti da se radi o bunkeru za vodu za piće, pa su nam savjeti dobrodošli. Radove bi izvodili na proljeće. Trebam ponudu za građevinske radove:
- hidroizolaciju terase od 56 m2 (betonska terasa, no prolazi voda u garažu koja je ispod)
- izolaciju tavana (oko 80 m2 površine krova koju treba pokriti)
- fasadu za zidove garaže: zidovi su 40 m2 + 15 m2 + 22,4 m2 + 10,4 m2
Za sve navedeno mogu poslati fotografije. Trebam majstora za izradu cisterne od cca 20 m3.