Gradnja, grubi radovi

Hidroizolacija podruma

Greda Breška


Trebam ponudu za postavu hidroizolacije. Zanima me kolika je cijena postave hidroizolacije na balkonu od 9 m2? Trebam ljepljenje pločica, izrada hidroizolacije u kupatilu. 80 - 90 kvadrata kuhinja, predsoblje, vešeraj, 2 kupatila / wc. Stari krov treba popraviti, grede promjeniti koje nisu dobre i postaviti novi crijep. Kuća je 8 m x 7 m, krov je 45 stupnjeva (kut). Krovište treba izolirati. Postavljanje hidroizolacije na balkon kao i montaža okapnica a nakon toga postavljanje pločica. Molim prikaz cijene po kvadratu. Trebam ponudu za sanaciju vlage, u potkrovlju u apartmanu se pojavila vlaga na vanjskom zidu. Iznad je krov pa bi trebalo otkriti od kuda dolazi i sanirati. Imali smo izljev vode u kupaonici pa bismo trebali:
- postavljanje dvije pločice na zid (koje je vodoinstalater morao razbiti) 28 x 85 veličine, na jednoj treba bušiti rupe za ručkice od tuša
- obnova fuga na podnim pločicama (pod kupaonice je oko 5 metara kvadratnih)
- zamjena laminata u hodniku (oko 5 metara kvadratna)
- kadica od siporeksa (90 x 90) treba obnoviti bijelim betonom
Materijal sav nabavljamo mi. Treba mi okvirna ponuda kvalitetnog izvođača. Trebam ponudu za dovršenje novog bazena s ugrađenom bazenskom tehnikom. Potrebno je postaviti izolaciju i pločice.