
Hidroizolacije
Brezje Miholečko
Trebam ponudu za građevinske radove sanacije balkona. Stare pločice i podloga su uklonjene. Podloga balkona je premazana recitolom (smolom). Stoga je potrebno samo staviti hidroizolaciju i pločice koje su vec kupljene, dimenzija 30 x 30. Trebam ponudu za sanaciju podruma nastradalog u poplavi. Stavke: Isušivanje sobe, struganje stare boje, gletanje, izoliranje vodenih mrlja, bojanje zidova.
Opaska: kvadratura zidova u podrumu je 39 m2, ali površina poplavljenog dijela je 11 m2. Slike vam mogu poslati na mail ako mi se javite. Postavljanje hidroizolacije na ravni krov garaže vrućim postupkom V3 na premaz recitolom u jednom sloju, površine 59 m2. Visina krova 2,20 m. Molim cijenu sa i bez materijala. Kompletno renoviranje poda terase (7 x 2 m) i stubišta, tj. skidanje gornjeg betonskog sloja, hidroizolacija i postavljanje pločica. Molim okvirnu ponudu za radove hidroizolacije na kući. Dužina je otprilike 6 m, dubine cca 2,5 m, nastavno na to napraviti i adekvatnu odvodnju s površine prema dogovoru.
Obzirom da nije moguće prići bagerom predviđa se ručni iskop, deponiranje na obližnju parcelu, dakle bez odvoza materijala.
Za detaljni dogovor molim kontakt radi pregleda lokacije. Trebam ponudu za građevinske radove izrade toplinske izolacije, estriha te hidroizolacije terase iznad garaže, cca 28 m2. Izolirati istake oko garaže fasadnim stiroporom debljine 5 cm i obraditi u završnoj nijansi postojeće fasade, cca 4 m2. Trebam ponudu za građevinske radove adaptacije terasa. Na prvom katu objedinjavanje odvojenih terasa u jednu veliku, tu će biti potrebno rušenje zidića i zidanje novog, skidanje pločica i stavljanje novih, hidroizolacija, niveliranje različitih nivoa itd.
U prizemlju renovacija kuhinje i dnevnog boravka. Tu bi se radilo o rušenju zida, skidanju i stavljanju novih pločica i uređenje zidova.