
Idejni projekt
Podgradina
Trenutno smo u pregovorima da bi voljeli dignuti još jedan kad na kući. Radi se o kući, okvirno 10 x 13 m. Trenutno je prizemlje i jedan kat no, voljeli bi provejriti dali bi kuća "izdržala" još jedan kat? Zanima nas kako se kreću cijene, da dali vi raditi projekte jer bi to bio odvojeni stan? Trebam ponudu za izradu projekta adaptacije kuće. Građevinska dozvola ne odgovara stvarnom stanju tako da idemo na izmjenu i dopunu građevinske dozvole zajedno s adaptacijom kako bi se ozakonila građevina.
Išao bi novi krov s izolacijom, termo fasada, moguće zatvaranje dva balkona, novo centralno s radijatorima, unutra nove pločice, parketi, odvodna, vodna i električna instalacija, nova stolarija.
Treba nam glavni projekt za građevinsku, postoji mogućnost prijave za sufinanciranje energetske obnove kuća u ljetu, također ako se nadzor gradnje prilikom adaptacije i izrada troškovnika za izvođace i banku.
Tlocrtna površina kuće je 12 x 11 (u građevinskoj je krivo 12 x 10), površina oko 240 m2, kuća se sastoji od prizemlja i kata. Molim vas okvirnu ponudu. Trebam ponudu arhitekta za izradu projekta za kuću od 100 m2 prizemnica i rekonstrukciju objekta od 80 m2. Uz kuću dolazi garaža sa kotlovnicom i nusprostorije 50 m2. Molim ponudu za kompletni izvedbeni projekt. Trebam i uslugu ishođenja dozvole za gradnju. Tražim arhitekta / ing. građevine koji bi mi uz dobivene točne skice i slike obiteljske kuće na 2 kata (prizemlje + kat, 50 + 50 m2) prenamjenio raspored prostorija na najpovoljniji način. Dovoljan mi je jedino novi nacrt rasporeda prostorija putem tlocrta i 3D prikaza, ne trebam nikakve projekte. Trebam ponudu arhitekta za izradu projekta za obiteljsku vilu tlocrtne površine 18 x 20 m plus nisko potkrovlje. Uz kuću dolazi garaža sa kotlovnicom i nusprostorije 12 x 20 m. Molim ponudu za komplet projekt planovi statika. Na zemljištu imam ucrtanu kuću od 79 m2 koja je bila srušena i bez dozvole. Postoji li kakva mogućnost da izgradimo novu kuću na istom mjestu? Postojeća kuća ima neodgovarajući raspored prostorija, trebam ideje za preuređenje. Koje zidove srušiti i gdje pregraditi.