Projekti i dokumentacija

Idejni projekt

Torčec


Trebam ponudu za izradu idejnog i glavnog projekta do građevinske dozvole za kuću prizemnicu. Kuća oko 100 kvadrata neto površine. L oblik kuće, 3 spavaće sobe, 2 sanitarna čvora, kuhinja, tehnička soba, vešaraj, boravak. Trebam ponudu za građevinske radove izgradnje obiteljske kuće od temelja do krova. Zainteresirani smo za gradnju obiteljske kuće prizemnice. Našli smo lokaciju i zemljište tj plac, koji je pripremljen već za izgradnju u smislu da je sve ravno, bez prepreka, drveća i sl. Do placa je izgradjen put.
Ukratko, treba nam ponuda, savjet, sve od temelja do krova, priključci za vodu, struju, itd. Ovo bi nam bila prva nekretnina, mlada obitelj ako ima kakav poticaj, olakšica da znate sve infformacije su dobrodošle. Trebam ponudu arhitekta za individualno planiranje i dozvole (engleski / njemački). Trebam ponudu za projekt za parkiralište. Imamo namjeru raditi manji objekt cca 250 - 300 m2 koji bi u prizemlju bio poslovni ured cca 20 m2, mali wc, dvije garaže cca 30 m2 (open space bez zidova kako bi se mogao povečati skladišni prostor po potrebi) i ostatak jedna prostorija skladište cca 80 - 100 m2. Visina bi bila oko 350 cm. Na katu bi bio stan od cca 120 - 150 m2 modernog rasporeda (dnevni, kuhinja, 2 WC, 3 sobe, ostava, terasa cca 20 m2). Poslovni dio bi bio okrenut ka ulici s velikim rolo vratima visine 3 m i širine 3 m da može ući veliki kombi. Imao bi parking za 3 - 4 auta.
Stambeni dio bi bio odvojen od poslovnog i ne bi komunicirao s istim te bi imao ostatak okućnice za vrt i vrtni trijem s ljetnom kuhinjom, moguće i bazen ako stane. Parcela je 503 m2.
Prvi dio gradnje bi bio prizemlje staviti u roh-bau visoki za funkciju skladista. Drugio dio kat i završetak gradnje. Trebam arhitekta za idejni projekt za izradu nacrta i plana gornjeg kata na vikendici. Kat treba moći sadržavati sve prostorije kao i donji (sanitarni čvor, kuhinja, spavaća i dnevna soba, terasa). Visina kata treba biti optimalna za navedene prostorije. Kvadratura trenutnog prostora je 35 m². Trebam uslugu izrade projektne dokumentacije i ishodovanje građevinske dozvole za objekt ukupne površine cca 250 m2, (82 m2 × 3 etaže). Namjena objekta: turističke usluge smještaja.