Projekti i dokumentacija

Idejni projekt

Valtursko Polje


Tražim arhitekta za idejno uređenje kuće od 300 m2 na 3 etaže i za uređenje 200 m2 u pomoćnim zgradama. Zamislio sam dodatne kupaonice, a neka vrata bi zamjenio zidovima i obrnuto. Treba nacrtati put vode, kanalizacije, struje. Trebam uslugu idejnog projekta uređenja interijera na katu obiteljske kuće. Prostor se sastoji od prostorija u jednoj razini te zatvorenoj galeriji iznad. Tražim arhitekta za izradu Idejnog rješenja i Glavnog projekta. Čestica je površine 87 m2, a dozvoljena ukupna bruto površina budućeg objekta oko 104,4 m2. Na čestici postoji kuća izgrađena prije 1968. godine, te je moguća potpuna rekonstrukcija postojećeg objekta. Trebam ishodovanje građevinske dozvole za kućicu od 35 m2, zemljiste je riješeno. Trebam ponudu za projektiranje hidroizolacije i izgradnju temelja podruma do prve deke sa stepeništem. Podrum bi bio iznad zemlje cca 80 cm kako bi se mogli vanjski zidovi obložiti kamenom te ostaviti okna za prozore radi provjetravanja. Na betonsku deku gradila bi se drvena kuća sa prizemljem i povišenim potkrovljem.
Volio bi kuću graditi duboko unutar zemljišta što dalje od ceste. Molim informativnu ponudu sa svim operacijama koje uključuju građevinsku i uporabnu dozvolu, te rješenja za spajanje na priključke i iskop septičke jame dostupno uz cestu radi pražnjenja.
Idejne tlocrte građevine dostavljam u prilogu nakon javljanja. Teren se blago penje od ceste prema unutrašnjosti. Na zemljištu imam ucrtanu kuću od 79 m2 koja je bila srušena i bez dozvole. Postoji li kakva mogućnost da izgradimo novu kuću na istom mjestu? Trebam izradu projekta za objekat do 50 m2 za koji nije potrebna građevinska dozvola (garaža, šupa, ostava za alat, …).